Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs csaladja egyedul...

Akinek nincs csaladja egyedul van oregkorara az szomoru? Nekem csak a ferjem van es nem is lesz mas milyen lesz igy az eletem öregkoromba szerintetek? Én 30as vagyok o 60 as es nekem utana nem kell mar senki

Figyelt kérdés
2014. márc. 13. 21:33
1 2
 1/18 My Conserve ***** válasza:
46%
Szerintem igen. De nektek lehet még gyereketek, meg örökbe is fogadhattok.
2014. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem feltétlenül. Ugyanis hiába van valakinek családja, gyönyörű unokái, ha olyannyira megkeseríti a mindennapjaikat hogy elfordultak tőle. Így ugyanúgy egyedül marad - bár őt ez élteti, mert így legalább panaszkodhat. (tapasztalat)
2014. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sajnos evek ota nem jon ossze a baba most is pont megjott es spis vagyok s parom nem akar orokbefogadni de sajnos nem is vagyunk jogosultak ra az eletkor miatt
2014. márc. 13. 21:51
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem feltétlenül. Egyedülálló, idős is tud értelmes elfoglaltságot találni magának.Sőt, járhat emberek közé is.
2014. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%

Öregkorban jellemzően azok az emberek boldogok, akiket szerető család vesz körül, házastárs, gyerekek, unokák, ez ad az idős embereknek önbecslést.


Kiöregedett művészek sírását szoktuk hallani a médiában, hogy milyen nyomorult az öregkoruk, jellemzően az ilyenek fiatalon önzően csak maguknak éltek, nem gondoskodtak utódról, öregkorukban meg már senki sem kíváncsi rájuk, max. a kutyájuk, macskájuk várja tőlük naponta a kaját.

2014. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%
Lesz majd más, nem leszel egyedül.
2014. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mas nem kell csak ő
2014. márc. 13. 22:16
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem, az nem attól függ, hogy valaki szomorú-e, hogy lakik-e vele valaki.:)
2014. márc. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem próbálkoztok meg a lombikkal?
2014. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
82%
Arra nem gondoltál, hogy lehet más olyan ember is, aki hasonlóan egyedül van/lesz. Kereshetnél olyan barátnőt magadnak, akinek szintén nem nagyon van rokona vagy gyermeke. Nemcsak vérségi kapcsolat lehet jó, hanem az ember kereshet hasonszőrű embert saját maga is. Megírod privátban, hogy merre laksz?
2014. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!