Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Regi betonsilobol luxus lakas?

Regi betonsilobol luxus lakas?

Figyelt kérdés
Sok regi betonsilo van elado (pl egy gyongyoson fenn van a neten) vagy takarmanykevero esetleg egesz uzem ( nem ilyen istallos feeling) amiben vannak magasabb tobb emeletes epuletek. Mi a velemenyetek ezek luxus lakasokka alakitasarol. Szerintem sokkal jobbak, mint az alfoldon a semmibol kinovo kis flancos palotak. A legtutibb a silo a tartalyokba liftet rakni es a fonti gephaz lenne a lakas lehetne a egesz tiszta uveg. Szerintem nagyon kiraly es kb olcsobb mint egy nagyobb haz felepitese.

2015. máj. 6. 16:07
 1/2 anonim válasza:
A valódi kérdés inkább az, hogy mennyire lehet Gyöngyösön ingatlant eladni, főleg luxuslakást.
2015. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem eladasra gondoltam, inkabb sajat hasznalatra. Szerinem kreativ cegek ki is berelnek ezeket. Vagy klreativ gondolkodasu tehetosebb emberek. Gyongyos amugy gyonyoru varos pezsgo elettel, akar fiataloknak, akar csaladosoknak foleg erdemes elmenni a matra muzeumba, megnezni a baby mamutot. Es meglepoen sok nagyon draga auto szaladgal arra az utakon
2015. máj. 6. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!