Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Azok akik nagy luxus villában...

Azok akik nagy luxus villában laknak, azok hogyan tartják rendbe rendbe a nagy otthonukat? Nekem 2 szobás lakásom van, még is annyi gond van vele.

Figyelt kérdés

2014. dec. 18. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Az én főnökömnek személyzete van aki takarít, legalábbis tuti így van mert mi sima munkások csak kívülről láttuk a palotáját :-)
2014. dec. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

A luxus villában lakik, az nem áll neki takarítani.

Sőt! Sok ismerősöm van, aki a "sima" nem túl nagy családi házát sem takarítja, hanem takarítónőjük van.

Egyébként én is 2 szobás lakásban lakom és úgy érzem, hogy nagyon sokat kell takarítani, vigyázni a rendre, hogy mindig olyan szép legyen, ahogy szeretem :)

2014. dec. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Erre vannak a haztartasi alkalmazottak.
2014. dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

"Sok ismerősöm van, aki a "sima" nem túl nagy családi házát sem takarítja, hanem takarítónőjük van. "


Nekunk is van, pedig nincs nagy hazunk. Mondjuk o csak takarit hetente 1x, rendet mi csinalunk.

2014. dec. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Azok megtudják engedni, hogy tartsanak bejárónőt, takarítót, stb,,,
2014. dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk kupi van de nekünk így jó.A zsenik átlátnak a káoszon.
2014. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi 130 nm-en lakunk, ez talán átlagon felüli méret, nem luxuskategóriás.

Takarítás: minden nap kicsit... heti 1x porszívózás, a konyhát nem hagyjuk kupisan, heti 1x fürdőszobában kád/mosdó, heti 1x wc, napi konyha asztal/pult letörlés Ez naponta összesen 20 perc.

Félévente 1x nagyobb takarítás, pl. csempe letörlés, ablakpucolás.

2014. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nekünkn van 1 szakácsnőnk, 2-3 bejárónőnk és meg is van.

Nincs probléma. (Meg kertészeink, de ők nem csak nekünk dolgoznak)

15/f

2015. ápr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekünk 270nm-es házunk van, anya szokott főzni nics külön szakácsnőnk :D és az edényeket meg minden mást ő takarít el, viszont van bejáró nőnk aki heti 2x szokott jönni és ő sem mindent csinál, csak a nappalit a fürdőszobákat, wc-ket, előszobát,mosni meg vasalni, meg az ilyen közlekedési helyeket de pl: a saját szobánkat mi szoktuk kitakarítani ott annyit csinál hogy az ágynemű huzatot szokta kicserélni 2 hetente, a garázst mi szoktuk kitakarítani, a medencét én szoktam tisztítani a füvet meg felváltva szoktuk nyírni, mivel mindenki dolgozik ezért nincs sok időnk takarítani ezért van bejárónőnk. 20/F
2015. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
és még annyi hogy árban sem sok ha úgy vesszük hogy olyankor mikor takarítani kéne akkor nem azzal vagyunk elfoglalva hanem együtt lehetünk elmehetünk pihenni,sétálni meg ilyenek. Tőlünk napi 5000Ft-ot kap és 5-6 órát szokott dolgozni de volt olyan hogy 4 óra alatt végzett de akkor is megattuk neki a fix-et ami havi szinten tőlünk 40ezret kap, azt nem tudom hogy a többi helyen mennyit kap mert még 2 házhoz jár.
2015. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!