Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan kell bekötni a konnekto...

Hogyan kell bekötni a konnektorokat?

Figyelt kérdés
Előbb megpróbáltam egyet, de levágta a biztosítékot, mikor felkapcsoltam az áramot. Most ez a fehér kábel nem a földelés lenne?

tegnap 23:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Fehér? Sose volt földelés. Szerintem hívj egy szerelőt mielőtt valakit agyon vág az áram. Vagy felgyújtod a házat.


Ez foglalkozás körében elkövetett ... így fog kezdődni és sok-sok évet fog jelenteni, ha túl éled. Ha nem akkor majd a teremtővel (vagy akiben hiszel) kell elszámolj.

tegnap 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem lehet foglalkozás körében elkövetett akármi, mert nem ez a foglalkozásom.
tegnap 23:20
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem fogok szerelőt hívni, hogy kössön be 3 konnektort.
tegnap 23:21
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Pedig ennyi tudással jobb lenne. Tényleg életveszélyes amit csinálsz. De te tudod. Béke poraidra. Sok háztűznél voltami ami így kezdődött, meg sok halottat láttam ami szintén így kezdődött. De hajrá. Hátha véletlenül túléled. Az áram rohadtul nem játék.
tegnap 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ahelyett, hogy okoskodnál a halottakról, inkább elmondhatnád, hogy melyik a földelés, máris előrébb lennénk.
tegnap 23:25
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Bűncselekményben közreműködést a törvény tiltja. És ellentétes jelen oldal szabályzatával. Nem fogok segíteni abban, hogy Te vagy valamelyik családtagod meghaljon. Jelenleg amit csinálsz ön és közveszélyes, ezt kéne felfogjad. A gázt is magadnak szereled?
tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt már megoldotta szakember, mert majdnem levegőbe repítettem egy gázpalackot.
tegnap 23:30
 8/15 A nagy Levin ***** válasza:
Még a nagyon régi (alumínium) falikábelek voltak fehérek. Már vagy negyven éve nem gyártanak olyat. Kérdező inkább kérj meg egy szomszédot, vagy ismerőst, hogy kösse be neked, mert különben "ebbű baj lesz more". Bár felmerült bennem, hogy csak trollkodsz, de ha nem inkább hívj valakit, aki ért hozzá.
ma 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A zöld-sárgát a földeléshez, a kéket az egyik, a feketét a másik kapocspontra, nincs rá szabály, hogy a fázis és a nulla jobb, vagy bal oldalra kerüljön.

Mivel fehér vezetékről beszélsz, valamint a konnektor bekötése önmagában zárlatot okozott, ezért valamit teljesen elnézel, ami közvetlen életveszélyt okozott. Szerintem gondolt végig, hogy mit is akarsz még elérni az életben...

ma 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Fehér kábel nem szabványos és ebből kifolyólag bármi lehet kötve a lakásban. Ha valaki akarna, sem tudna segíteni. Még a villanyszerelő sem műszer nélkül.
ma 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!