Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan kell bekötni a konnekto...

Hogyan kell bekötni a konnektorokat?

Figyelt kérdés
Előbb megpróbáltam egyet, de levágta a biztosítékot, mikor felkapcsoltam az áramot. Most ez a fehér kábel nem a földelés lenne?

tegnap 23:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az áram élet- és tűzveszélyes. A magad, a családod és a környezetedben élők életével és vagyonával játszol, mert nem akarsz három konnektor beszereléséért villanyszerelőt hívni.

Hívj villanyszerelőt! Nem fog ez 200 ezer Ft-ba kerülni.

ma 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Megvertem, hogy mindenki villanyszerelő hívna.

Viszont élnek köztünk szép számmal még olyan szuperhősök, akik maguk javították az autojukat a ház előtt, maguk építették a házukat, stb...


Ezek a szuperhősök simán bekötnek egy konnektort, mert az azért nem agysebeszet.


Kérdező!


Mérd ki a vezetékeket!

Ha azonositottad őket akkor be tudod kötni.

A színek segítenek, ahogy feljebb írták.


Az hogy fehéret látsz, lehet azért mert kétszer szigetelt mmcu vezetek van a falban.

Szedd le a felső szigetelés réteget és ott lesz alatta a színes.

ma 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*megértem
ma 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Mad Max2 ***** válasza:

a zöld/sárga csíkos vezetéka földelés, azt kösd a konektor földelésére


a kéket és a feketét mega másik két helyre a konektor két oldalán


És müködni fog

ma 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fotózd le, mert fehér kábel elvileg nincs, illetve a fehér kábel 3 vezetékből áll.
ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!