Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Utólagos vízszigetelés?!?

Utólagos vízszigetelés?!?

Figyelt kérdés
Salétromos falakra szeretnék meg oldást. Ugye bár van két fajta lehetőség ebben a témában , az acél lemezes prés vagy az injektálás , kinek mi a tapasztalata ? Ki csináltatta valamelyiket ?
ma 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha értelmes emberek préselik be az acéllemezt, akkor a te életedben már nem lesz vele gond. Az injektálás jóval olcsóbb, te magad is megcsinálhatod, viszont 5-10 év után lehet ismételni. Az a műgyantás cucc nem tart sokkal tovább.
ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudsz ajánlani szakit ?
ma 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!