Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit gondoltok az ingyenes...

Mit gondoltok az ingyenes födémszigetelésről? Érdemes megrendelni?

Figyelt kérdés
[link]

júl. 18. 09:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
60%
Azt, hogy ingyen nem adnak semmit!
júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Én is kételkedtek benne,de mégis reklámozzák nagyon itt a kis falvakban.Már többtől hallottam...
júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Pályázat. Ezt valaki, általában az állam már kifizette, és a keret erejéig igénybe veheti a lakosság. De sietni kell ám, mert hamar "elkapkodják".
júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Már kettő ismerős megcsináltatta es azt mondták nem kellett fizetni.

Jöttek hozták az anyagot és lerakták ingyen.

Csak nem tudom ez miért éri meg a cégnek, ki fizet nekik?

júl. 18. 10:18
 5/29 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

A pályázatot kiíró fizet nekik, nem tudom hogy ez most az eu, az állam vagy akárki.

Azért éri meg, mert elvégzi a munkát és kifizeti neki

júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

#5

Azt mondták semmilyen pályázathoz ez nem kapcsolódik.

Most mindenki igénybe tudja venni.

júl. 18. 11:30
 7/29 anonim ***** válasza:

Ennek az a lényege, hogy "karbon kredit"-et érvényesítenek és azt eladják. A LED-csere program is működött, ingyen kaptam LED-es retrofit fényforrásokat.

Abban volt némi magyaros ügyeskedés, mert már évek óta nem is lehet hagyományos izzót kapni, valószínűtlen, hogy valaki azzal világít. Bevallom én is kompakt fénycsöveket cseréletm LEd-re, csak bekamuztam a hagyományos izzót.

De ez a padlás-hőszigetelés valódi szén-dioxid kibocsátás-csökkenést okoz, hiszen csökkenti a fűtésszámlát.

júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

#7

Napalemre is várható hogy ingyen megcsinálják?

Ez azért lenne jó, mert a födémszigetélésnél annyi papaírmunka volt hogy név, cím, aláírás.

2 perc az egész.

Nem kellett energetikai tanúsítvány meg mindenféle papírok.

Csak aláiratták a szerződést és kész.

júl. 18. 14:21
 9/29 anonim ***** válasza:

Én is hallottam róla, van fenn a neten szerződés-minta is, amit a munka előtt alá kell írnod. Én tuti nem merném aláírni. Semmi nincs ingyen. VFE Kft. hírdeti, de én egy percig nem bíznék bennük. Azért ez nem izzócsere, hanem jóval költségesebb meló, mégis ki fogja fizetni??

[link]


[link]

júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Nekem azért furcsa, mert csak annyit kell foglalknozni a papírmunkával, mintha csak le kellene tanuzni.

Név, cím aláírás. Semmi más. És hogyan állapítja meg az energiakreditet, vagy bármi mást ami kell ilyen karbon kredithez?

Mert nagyon szigorú auditálási folyamatok vannak, és állítólag követni is kell hogy mennyire valós.

Ők meg jöttek, aláírattak egy szerződést, gyorsan megcsinálták, állítólag 40 perc alatt feldobálták és már mentek is.


Szerződésbe van egy fura megfogalmazás:

Felek rögzítik, hogy az előzetes kalkuláció alapján a garantált megtakarítás fedezi a beruházási költségeket.

Felek rögzítik, hogy a garantált megtakarítás előzetesen számított értéke 395 000 Ft.

A szolgáltató térítésmentesen végzi el a födém hőszigetelését az energiamegtakarítás átruházásának okán.

júl. 18. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!