Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerülne ennek a...

Mennyibe kerülne ennek a háznak a teljes felújítása? Link

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 23. 22:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Meg sem venném! (le buldózerólni,teleknek drága)
2023. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

10-15 millió és a munka nagyon nagy részét ti csináljátok.

Viszont 4-5 millióból már lakható lesz.

2023. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
10 millióból lakható lesz.
2023. jan. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%
Ettől rosszabb állapotban lévő házat újítanak most a szomszédomban, az a 70-es évek környékén épült, az első 2 szobában alulról befúrtak a patkányok, tehát az egész épület aljzatbetonját kellett újrabetonozni, a falakat vakolni, fürdő, wc és már a végén járnak. Aki ügyes és maga meg tudja csinálni az ablakcserét, belsővakolást, csempézést, szerintem nem olyan sokból lakható lenne. Nekem nemrég teljesen új fürdő új 140 ezres káddal és csempékkel kijött 350-ből munkadíjjal együtt. 10 millió szerintem nagyon sok lenne rá, de fel kell mérni a jelenlegi árakkal és kiszámolni.
2023. jan. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%
20 Milla min, mai épitőanyagokkal számolva!De szerintem nem érné meg!A rejtett hibákról nem is beszélve!Ennyiért már költözhetőt vehetsz!
2023. jan. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%
5 vagyok:a mai épitőanyag árakkal számolva!
2023. jan. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 johny85 ***** válasza:
15%
ha magadnak csinálod 1milla ha nem vagy 5m
2023. jan. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%
Úgy hallottam most már lemennek az anyagárak sokkal, de mindenkina saját igénye szerint alakít. Például van aki ablakot cserél, a legdrágább legjobb kell, van aki bontottat épít be. Ugyanez a belső szépítésre is igaz, lehet venni nagyon drága beltéri festéket, meg lehet venni 10 ezerért is, ami mindenhova elég. Járólapokból is van már 3500 ft/nm-ért 60x30-as, és pont az obiban láttam nem csúnya, több színben. Nem vastag, de aládolgozva bem rossz választás. Szóval azért nem lehetetlen vállalkozás ezt felújítani, de nagyban függ attól hogy mennyi keret van rá.
2023. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 mindentudó99 ***** válasza:
46%
#1 Aztán ugyan miért kellene eldúrni? Alap falak tető jó. Ezek alapból jóval többe vannak mint a vételár
2023. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%

Ti amúgy milyen világban éltek?


1 millió meg 5?


MIT? EZT?


Csontig lepucolni a falakat (belső átrendezést nem számolok!) a, nyílván új vezetékezés, új csövek, új fűtésrendszer, az alapanyagok igényfüggőek is, de mindenhol kell ha nem is betonozni, talajkiegyenlítőzni igen... gondolom vizesek a falak mint a rohadalom... vízszigetelést csinálni, burkolatok, festés, konygabúzorok, szaniterek.... még hány dolgot soroljak?


Milyen 1 millió?


40! Alsó hangon! Nagyon kemény kompromisszumokkal!!!

2023. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!