Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kb mennyibe kerülne egy...

Kb mennyibe kerülne egy klasszik panel fürdő 3×2m felújítása ha mindent mi burkolunk?

Figyelt kérdés

Mi szednénk le a csempét (ami újra hasznosításra fog kerülni egy kedves ismerősömnél, nyári konyhájába akarja felhasználni össze akarja törni és darabokban, mozaikosan akarja felhasználni de ez már az ő dolga) jelenleg egy kád van benne ami öntöttvas. A vasudvarba szerintem be veszik. Épített zuhanyt szeretnénk. A mosdó 1 éves valamint a mosógép is alig egy éves fürdőszoba szekrényünk is új szóval ezek maradnának. A csempét amit kinéztem 3700/nm nem akarunk plafonig csempézni szerintem 2m magasan bőven elég lenne.

A csövek 100% hogy cserések szerintem egy víz szigeteles se ártana kb 10-15 éve biztos nem volt hozzá nyúlva.

Mennyivel számolhatunk ezek ismeretében?



2020. dec. 18. 11:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező!

Ha ekkora profi mindenki a családodban, akkor minek teszel fel ide kérdéseket nekünk tudatlanoknak?!


Na csááá!

2020. dec. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Apu 350re saccolta csak kíváncsi voltam hogy ti mit gondoltok remélem nem gond.


Utolsó: sajnálom hogy ilyen keserű életed van remélem egyszer jobban leszel 😊 szia neked is szép estét kívánok jobb családot!

2020. dec. 19. 23:43
 13/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó megjegyzés inkább rádnézve ciki kérdező... megdobnak kenyérrel szúrj vissza vasvillával??
2021. júl. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!