Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Klasszik panel fürdőt kb...

Klasszik panel fürdőt kb mennyiből lehet felújítani?

Figyelt kérdés

Régen nyúltak hozzá kb 15 éve... Épített zuhanyt akarunk mosdó kagyló, csap, mosógép egyéb berendezési dolgok mind maradnak.

Épített zuhany fallal akarjuk vagy ahogy a legolcsóbb. Nekem az üveg abszut nem szimpatikus...

Fürdő ajtó is maradna. Konkrétan minden maradna csak csempe és a kád tünne el.

Tudom hogy rengeteg mindentől függ... Miskolcon lakunk.

500.000ft-ra saccolom párom szerint nagyon sok lenne ő 200.000ra gondolt.



2020. nov. 14. 07:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Epitett zuhanynal ha csak a furdohoz nyulsz hozza,nagy valoszinuseggel a konyha vizkiallasokat is cserelni kell,ha nem akarsz elotet falat nekik akkor biztosan.

Kicsi a furdo,minusz 5-10 centi a csoveknek nagyon sok helyet elvesz.

Meg kell emelni a tusolot hogy elferjen alatta a lefolyo.milyet szeretnetek?jarolaposat vagy talcasat?

Milyen.csempet akartok?

Panelben fallal csinalni a zuhanyt nem praktikus sztem.tul sok helyet vesz el.foleg ha a konyhai csoveknek is falat csinalsz a hatso falon.

Nalunk legalabbis a kad mogott mentek a konyhaba a csovek,lefolyo.mi a falba tettuk,de nalunk minden ujjitva lett,a konyha is.

Ha nem ti burkoltok csak a burkolo munkadija tobb lesz mint 200.vizszerelo sem olcso,mosogepnek is kiallast kell vinni a tusolo moge/melle.

Mekkora tusolot szeretnetek?

En also hangon szamolnek az 500 ezerrel.de rengeteg mindentol fugg mennyiben lesz.

2020. nov. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Igen, az kb reális. Attól is függ, hogy szakivalbcsináltatod a dolgokat vagy magad, mert pl csempézni azért nem nagy kunszt.
2020. nov. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Én egy konkrét felújító csapatot akarok hívni Miskolcon a renovat néztem ki.


Amúgy én csempebol a legolcsóbb legegyszerűbbet akarom semmi extrat...mert max 1 évig fogunk még itt lakni utána ki lesz adva albérletbe.... zuhanyt tálca nélkül akarjuk úgy hogy a padlóra 5 cm emelést csináljanak és egyenes lefolyóba menjen a víz ejtve a padlót. Huhh remélem érthető, amikor utazunk mindig ilyen szálláson voltunk ahol így volt megoldva a zuhany nagyon tetszett mert nem folyt ki a víz össze vissza

2020. nov. 14. 09:59
 4/21 A kérdező kommentje:
Mosógépet sztem sehova nem kell vinni mert a csap alatt van az nagyon jól meg van oldva nem megy a kádba a víz hanem a mosdó lefolyója az ő kivezetése ugyan azon megy ki a két szenny víz
2020. nov. 14. 10:01
 5/21 anonim ***** válasza:

Es a mosogep a mosdo mellett van?

Nalunk a 150x160 as a furdo.

Kad colt hatul,ajtonak j9bbra a mosdo,balra a mosogep volt.mosdo mellett itt nem fer el mosogep.

A kad alatt viszont elment a cso a gepnek.kad nelkul az a padlon fekudne,azt nem tudod bebetonozni a tusolo aljaba.

Vagy hogy van nalatok?

2020. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyaggal, munkadíjjal kizárt, hogy 200-ba beleférjen. 500 már reálisabb.
2020. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ugyan így van nekünk is a mosógép... [link]
2020. nov. 15. 00:37
 8/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de kizárt, hogy pár százezerből megússzátok. Tisztában vagytok ti az árakkal? Ha egy mestert elhívsz, az fog elkérni min 200 ezer ft munkadíjat, és 1 hétig ott lesz, ha egy csapattal dolgoztatsz nagyon sokat elkérnek. Egy normálisabb zuhanypanel 50 ezernél kezdődik, hogy màsról ne is beszéljünk. Gondolom nem a lexarabb minőséget akarjátok megvenni. 7-800 ezer forintot saccolok minimum.
2020. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

700-800ezer??? Ezt hogy?

Az 500ra azt mondom hogy oké de ember borsodban tudod mennyi az átlag fizetés? 150.000ft...


Párom keres 220.000ft-t aki közép vezető, én tanár kisegítő vagyok(kis tanár) még tanulok mellette egyetemen, 180.000ft amit haza viszek. Kiadásainkat nem részletezem de így is csoda hogy félre tudunk rakni meg hús alig van az asztalon... Mindenki havi 500at keres hogy ilyen könnyen leírják hogy 700 ezer..... semmi felé zuhany panelt nem akarunk!!!! Azért akarjuk építeni mert nem akarunk ilyenekkel szórakozni és mert ez tetszik. Semmi üveg fal semmi csicsa. De meg tanulok inkább csempézni meg járólapozni ha ilyen jól keresnek.... Anyósoméknak 10nm a fürdő (családiház) nekik 1Mft volt úgy hogy kád van benne még épített zuhany (gépek,szekrény, ára nincs benne)... Akkor ne hogy már ez a lyuk 700e Ft legyen.....

Elnézést de nagyon felháborító.

A héten jönnek felmérni ha érdekel valakit akkor megírom mennyit mondtak.

2020. nov. 16. 23:45
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A panel furdo pont a lyuk merete miatt draga.

Burkolo a parom,pepecs melo,nincs hely,felhurcolkodni,lehurcolkodni.

A zuhany panel az amibol a viz folyik,az kell,valami ala csak odaalltok zuhanyozni.

Az uveg pedig talan meg olcsobb is mintha felfalaztatod,vizszigetelik,csempezik,fugazzak.

Furdokadas megoldassal biztosan olcsobb lenne,miert nem azt rakattok?

Nekunk most nyaron a panel furdo,wc,konyha,eloszoba 3,5 misiben volt mindennel egyutt,de a burkolo munkadijat ugye megsporoltuk.

Ird majd meg mit mondtak arat.

2020. nov. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!