Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Klasszik panel fürdőt kb...

Klasszik panel fürdőt kb mennyiből lehet felújítani?

Figyelt kérdés

Régen nyúltak hozzá kb 15 éve... Épített zuhanyt akarunk mosdó kagyló, csap, mosógép egyéb berendezési dolgok mind maradnak.

Épített zuhany fallal akarjuk vagy ahogy a legolcsóbb. Nekem az üveg abszut nem szimpatikus...

Fürdő ajtó is maradna. Konkrétan minden maradna csak csempe és a kád tünne el.

Tudom hogy rengeteg mindentől függ... Miskolcon lakunk.

500.000ft-ra saccolom párom szerint nagyon sok lenne ő 200.000ra gondolt.



2020. nov. 14. 07:16
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Ez nem a renovas ajánlat tőlük még se kértünk egyik ismerősnek rossz volt vele a tapasztalat. Ez egy vállalkozó itt a környéken külön szakikat beszervez stb. De én úgy döntöttem hogy hagyom a fenébe nem vagyok hajlandó ennyi pénzt kifizetni! Nagyon keservesen tettük félre ha meg emelkednek az árak emelkedjenek meg a fizetések!!! Pesten húgom havi 270et keres a párja 300 fölött picivel nevetve raknak félre és ott ez a 700.000ft reális is lenne de nem itt Borsodban meg az elnyomott megyékbe 😢 .... Sírás kerülget rendesen undorító ami itt folyik ebben az országban utána csodálkoznak hogy mindenki elmegy innen... Mind1 nem akarok politizálni elnézést mindenkitől nagyon magam alatt vagyok...kibirjuk ezzel a fürdővel erre az időre... majd családi házba csinálunk szépet :) :(
2020. nov. 20. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!