Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit kell tudni az 1.9 TD AAZ...

Mit kell tudni az 1.9 TD AAZ 75 LE motorokról?

Figyelt kérdés

Örököltem egy autót, b3 as malac, és nagyon jó állapotban van MÉG. Elakarják vinni a méhbe, nem engedtem. 1 donor motor is rendelkezésemre áll, ki akarom pofozni a járgányt, nagyon kiszolgálta a családom, s legalább több mint másfél millió km van benne, legalább is a kasztniban. Nem a méhtelep a sorsa! A motor jelenleg nem akar elindulni, átfordul, kipuffogó gáz eléggé szúros szagú, nem rendes gázolaj szaga van.

Keveset tudok ezekről a motorokról, azt tudom hogy mechanikus adagoló van rajta és valamit állítani kell hogy elinduljon, előtöltés szabályzója le van esve, vagy nem tudom, nem értek hozzá. Valaki segít nekem hogy életre bírjam ?


2019. aug. 16. 18:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!