Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon szeretnék, minél...

Nagyon szeretnék, minél többet tudni az autókról és a motorokról tudnátok ajánlani valami filmet, könyvet, sorozatot stb?

Figyelt kérdés
Mindig azzal csesztettnek hogy hülye vagyok ehez (igazuk van részben) de minnél többet szeretnék megtudni autókról és a notorokról az alapoktól. Remélem tudtok segíteni és ha bármi van osszátok megvelem

2019. jún. 19. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

A Google a barátod, és a youtube.


Nem is értem az ilyen kérdést itt, ez nem egy néhánymondatban megválaszolható, ha ilyen általános, sze terjedelmes témakört akar valaki tanulmányozni, miért nem a Google, és a youtube az első?

2019. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem nagyon találtam olyan oldalt ami az "alapoktól" mutatna be egy autót.
2019. jún. 19. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Halálosabb iramban sorozat. Oké, csak vicc volt. Google.
2019. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Eddig mire kerestél rá? "lesbian teens with big tits"?

2019. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt általában az átlagember nem is az alapoktól kezdi, hanem inkább úgy bele a közepébe. Aztán ami épp érdekel, abba beleásod magad. Vagy ha valami elromlik az autódban, akkor igen nagy tud lenni a motiváció, hogy kiműveld magad adott témában.

Én pl az Engineering Explained videóit kifejezetten szeretem. Ha tudsz elég jól angolul, akkor tudom ajánlani.

2019. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!