Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Saját lakás vagy albérlet?

Saját lakás vagy albérlet?

Figyelt kérdés

Van egy kis lakásom,amiből nemrég ment el a bérlö és üresen áll. Fel kéne kicsit újítani.Jelenleg albérletben lakok,amit szeretek,de a bérleti díjat már kevésbé.

Melyik a jobb megoldás,ha a felujitásba ölök inkább pénzt és beköltözöm a saját lakásomba,vagy maradok a kényelmes helyemen,és nem kell akkor macerálnom a lakásfestéssel meg hasonlókkal?

Megjegyzem,nem vagyok gazdag,tehát a bérleti díjat még tudom fizetni,de akkor a kaján kívül nem nagyon tudok venni mást a hónapban.:(

Viszont ha átköltöznék,akkor meg a felújítás kerül sokba,még ugy is,hogy a nagyját saját kezűleg csinálom.

Mi legyen?

24/L


2010. jún. 6. 22:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok... azt kifelejtettem, hogy igen macerás, és poros, és kellemetlen az a pár hét, de hidd el igazán megéri! :) Utána az a lakás valóban az otthonod lesz, olyan amilyet szeretnél, és nem csak egy lakás... :)

Egy tipp: Ha a barátok, haverok, rokonok mennek segíteni, rengeteg fényképet készítsetek, iszonyatosan jóízűeket fogtok rajtuk évek múlva nevetni! :)

Nekem pont most akadt a kezembe egy kép. Az egyik haveromnál segítettünk a felújításban, a wc frissen lett metlakizva, még nem volt fugázva, de egy barátnőm majd be pisilt. Szó szerint rá "esett" a wc-re a lábai pedig az ajtón lógnak kifelé a letolt rövid nadrágjával! :) Mindent meg lehet oldani, csak kell hozzá egy kis leleményesség! :)

2010. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

olyan jó fejek vagytok,köszi a tippeket!!

ja,szerintem viszek fényképezőt...vicces lehetett a wc-s sztori :)

ezen az uszodában lubickolós tippen is jót nevettem...ha mennék,tele lenne a medence glettel meg festékkel XD :D

2010. jún. 9. 20:10
 13/14 anonim ***** válasza:
Lubickolás előtt is lezuhanyozhatsz! :D:D Na de ezzel csak azt akartam mondani, hogy azt a pár hetet féllábon is kibírja az ember, mindent meg lehet oldani, akkor is ha pár napig nincs konyha, vagy fürdőszoba... Ilyen melegben meg aztán pláne, ki lehet nyitni az ablakokat és jó gyorsan megszárad minden. Komolyan, ha más nem is, akkor veszel egy tucat ilyen nedves tisztálkodó kendőt, és 2 napig az lesz a zuhanyzás... :D
2010. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
:)
2010. jún. 11. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!