Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Beleejtettem egy epret kb 1...

Beleejtettem egy epret kb 1 hónapja a csapba, és most nagyon lassan folyik le a víz. Mit tegyek? (szüleim tudta nélkül: P)

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 06:07
 1/9 anonim válasza:
keress egy vastagabb drótot,azután jól böködd meg.
2010. jún. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De lement már teljesen az aljára, és szerintem onnan is továbbment, nem látom.. Más tipp?
2010. jún. 1. 06:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de hány éves vagy? Szólj apudnak, megcsinálja.
2010. jún. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha egy hónapja esett bele, akkor az már rég elrothadt, és nem az okozza a dugulást!

Nálunk legtöbbször haj, és szőrszálak szokták eltömni a lefolyót.

Szedd szét a szifont, és nézd meg , tisztítsd ki. Lehet az is elég, ha veszel lefolyó tisztítót, és beleöntöd.

2010. jún. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Háztartási sósav mindent megold. Csak ügyelj arra amikor öntöd, hogy ne vegyél levegőt!
2010. jún. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szólj a szüleidnek, ők tudni fogják a megoldást! :) Ha tényleg ilyen régen ejtetted bele, akkor ahogy az előző válaszoló is írta, valószínű már nem az a gond.

Ilyesmi mindenkivel megesik egyébként is, nem fogják emiatt leharapni a fejedet! :D

2010. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
te ne szedd szét a szifont mert abból csak baj lesz.szerintem még kicsi vagy.a sósav az jó ötlet de csak nagyon óvatosan.jobb ha apukád csinálja!!!
2010. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szólj a szüleidnek, nem fogják leharapni a fejed :)! Az én fiam egy legobaba fejét ejtette a csapba, megtaláltuk a szifonban. Azért viszont valószínűleg megfojtottam volna, ha egyedül elkezdi szétgányolni a szifont vagy bármi komoly, veszélyes vegyszerrel pacsmagol. Az ilyen feladatot bízd a szüleidre!


Amúgy igazuk van az előttem szólóknak: egy hónap alatt az eper már ré elrothadt, valósznűleg a haj- és szőrszálak+szappanlerakódás okozza a dugulást. Egy nagy adag vegyszer a lefolyóba és 1-2 óra alatt megszűnik a baj.

2010. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szódabikarbona+ecet is segít a duguláson. Ha jól felpezsgett, utána foró vizet kell engedni rá.
2010. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!