Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Beleejtettem a hordozhatós...

Beleejtettem a hordozhatós telefont egy kád vízbe. Fog még működni vajon?

Figyelt kérdés
Összevissza csipog, kikapcsol-bekapcsol.. :(( És két hete vettük. :(
2009. dec. 12. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szedd szét és alaposan szárítsd ki néhány nap alatt. Nekem egyszer a mobilom esett vízbe, kiszáradt és semmi baja nem lett.
2009. dec. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Most épp a radiátoron szárítom. Muszáj szétszedni? Nem igazán tudom hogy kell, szerszámom sincs hozzá, és a férjem is pont most ment el itthonról :(
2009. dec. 12. 10:51
 3/13 anonim ***** válasza:
az én telefonomat 60 °C-on kimosta anyósom. 2 napi száradás után tökéletes. hagyd egy kicsit, ne kapcsolgasd. várj 1-2 napot.
2009. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok, hogy válaszoltatok! :) Anyósod jó fej lehet, de legalábbis rajtam most segített a válaszadásoddal! :)) Köszi még egyszer!
2009. dec. 12. 11:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Az aksiját vedd ki! szárítsd ki. Nem ártana, szétszedni a vízkövet letörölgetni a belsejében.
2009. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2.: szívesen! vízkő nem keletkezik rajta annyi idő alatt, míg beleejted :)
2009. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Épphogy beleesett, már ki is kaptam abban a pillanatban, szóval éppcsak elmerült.


Nem bírom szétszedni, akárhogy erőlködök (inkább eltörik a műanyag borítója, minthogy szétpattanna). MEgvárom a férjem ,addig a radiátoron szárad.

2009. dec. 12. 11:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a telóm a WC-be esett bele (fúj...) és még mindig működik, pedig már jó pár éve volt, csak az infra ment tönkre benne. Szedd ki az aksit, meg amit ki lehet szedni belőle, és hagyjad pár napig/hétig száradni.
2009. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm telefonja a Balcsiban fürdött meg. Ki lett szárítva, de nem lett már százas utána sajnos. Szerintem nagyban függ attól is, hogy milyen típus. Nagyon fontos, hogy NE tartsd bekapcsolva!!! A radiátoron szárítás is lehet, hogy túl erős neki, tegyél alá szerintem vastagon törölközőt, vagy valami hasonlót, mert néha a radiátor túl forró is lehet. Sok szerencsét!
2009. dec. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer sikerült kimosnom a telóm xD Egy régi típusú Nokia volt, hát kiszárítottuk de sajna nem lett jó utána sem :S Pedig csak kb. 15 percig volt a gépben xD
2009. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!