Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kötelező beengednem a kéményse...

Kötelező beengednem a kéményseprőt?

Figyelt kérdés
Elvileg senkit nem vagyok köteles beengedni a házamba, csak a rendőröket nem?
2016. nov. 27. 23:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Senki nem szokott bejárkálni, de ezek meg igen..
2016. nov. 27. 23:42
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

[link]


Előbb-utóbb igen, mert különben megbírságolnak.

2016. nov. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Tulajdonképpen csak annak a lehetőségét kockáztatod, hogy meghalsz a családoddal együtt szénmonoxid mérgezésben.

Dehát neked jogaid vannak. Igazad van, élj velük !

2016. nov. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Őrültek neki hogy nem kell bemenni de menj ki es írd alá a papírt én ezt szoktam lexarjak csakala legyen írva hogy voltak legalábbis itt bp 16
2016. nov. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen, köteles vagy, különben megbírságolhatnak. Az ajtó előtt aláírni a papírt pedig nagy butaság, a szénmonoxid az egész családot megölheti
2016. nov. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
A rendort sem vagy koteles beengedni ha nincs hazkutatasi papirja ... amugy ha tenyleg atnezi a kemenyt stb akkor erdemes beengedni ha csak alairas vadasz akkor meg mindegy, hogy hol irod ala a papirt ha ugysem nezi meg a kemenyt ez a baj megcsinaltak a kemenyseprokenk a jót rajuk biztak az emberek eletet erre meg visszaelnek vele es csak alairasokat gyujtenek
2016. nov. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%

Én ha tehetném nem engedném be.

A kéménnyel nem csinál semmit csak átnézi meg irogatja hogy ez se jó az se jó...miközben most lett ujraépítve a kémény.Szénmonoxid veszély nincs nálunk szóval csak keresnek valamit amibe beleköthetnek.

2016. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

3,5:

Nem használunk kéményt, de így is be kell engedni, mert különben megbirságolnak. Ennek semmi köze a szén-monoxid mérgezéshez, simán egy maffia, ahol használnak kéményt, ott sem néznek semmit a legtöbb esetben, csak a pénz beszedésére mennek.

2016. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!