Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Le borítottam a falat sima...

Le borítottam a falat sima vízzel öntözés közben! Látszani fog? 12L

Figyelt kérdés
2015. nov. 14. 14:30
 1/7 anonim válasza:
100%
Milyen falat? Nem mindegy.
2015. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
enis ontottem mar le és par nap alatt eltunt
2015. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Citromsárga
2015. nov. 14. 14:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem rég festette le apa, ezért nem akartam hogy észre vegyék. De már halványabbnak tűnik, csak megijedtem:)
2015. nov. 14. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen a felület. Manapság sok festék mosható is, annak nem lesz semmi baja. De a tapéta már más tészta.


Egy száraz ronggyal itasd fel. Szerintem nem nagy tragédia, még az se ha esetleg kicsit foltos marad. Apró balesetek előfordulnak.

2015. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha festett fal, és csak sima víz volt, akkor nagy valószínűséggel el fog tűnni nyom nélkül, ha megszárad.

De szerintem mondd meg, hogy mi történt, és mondd el, hogy mennyire sajnálod, nem hiszem, hogy ezért megesznek, hiszen nem szándékos volt.

2015. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Meszelt falon sem látszani a víz, én már többször jártam igy, és semmi nem látszik, ha megszárad.
2015. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!