Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ruháim fel vannak sztatikusan...

Ruháim fel vannak sztatikusan tőltődve. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

nem mindegy milyen a padló otthon, ha nagyon müszálás a szönyeg, vagy laminált van akkor sokat nem tudsz tenni.

hasznßálj gyapju dolgokat minél kevesebb müszálas ruhát.

2010. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ecettel öblíted őket,az segít sokat.
2010. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ecetet vagy őblítőt használj
2010. márc. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem laminált a padlózat itthon,hanem többségben kő burkolat van.

szerintem az eccettel lehet inkább a gond,mert idáig azt is használtam öblítő helyett,de a mosógép mellett elfogyott és lusta voltam/elfelejtettem 1-2 hétig újat hozni a pincéből.és csak mostanában töltődtek a ruháim fel,régen nem.

Köszönöm a válaszokat

2010. márc. 14. 18:18
 5/5 anonim válasza:
Nagyon egyszerű. A ruhák maguktól nem töltődnek fel. Például akkor, ha TV vagy más töltés felvételére alkalmas eszköz közelében vannak akkor igen, illetve leginkább akkor, ha hordod őket. A legutóbbi esetben a legegyszerűbb (írtad hogy kő a padló a lakásban) ha kilépsz a cipőből vagy a papucsból egy pillanatra. A cipőnek illetve a papucsnak is gumi vagy műanyag a talpa, így képtelen levezetni a töltést. Ekkor van az, ha bármilyen fém tárgyhoz például kilincshez, vagy radiátorhoz érsz, "kisülsz" amikor viseled őket, ami elég kellemetlen.
2012. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!