Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jó a Stihl fs 94c-e kasza?

Jó a Stihl fs 94c-e kasza?

Figyelt kérdés
Akarok venni, tavaj jelent meg ha jol tudom.
2015. márc. 29. 17:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Meg fogod bánni a vételt, ha rendes nagy fűben akarod használni. Én is megbántam anno. De hát majd legközelebb te is okosabb leszel...


Minden gép gyengébb valójában, mint amit megadnak rá, mert terhelés nélkül mérik, szétszerelve, nem munka közben.

A Demon lehet, hogy csak 3 LE-s valójában, de hogy viszi damillal a megfásodott szárú méteres gazt, az biztos.

Nézd meg itt a kis Stihlt, a könnyen vágható, szálas, nem tekeredő fűben is csak 5 centis fogásokkal halad. Kínos.

https://www.youtube.com/watch?v=SIX51vtOOek

2015. ápr. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
láttam már ezt a videot, de ebben az ember szinte egy helyben topog, nem nagyon halad. azt akarom mondani ha jobban bele menne akkor többet venne, mert a kasza vágja elég jól
2015. ápr. 1. 20:59
 13/14 anonim ***** válasza:

Pont azért topog egy helyben, mert a gép nem visz többet.

Vékony damil, mert a vastagnak nagy az ellenállása, és rövid is, hogy ne fogja le nagyon a gépet, így kicsi a kerületi sebesség.

Mint írtam, nekem is volt egy ennél alig erősebb gépem, azzal is csak így szálanként lehetett levadászni a füveket.

Ha nem ilyen merev szálú, könnyen törő a növény, hanem elhajlós selyemfű, az még háromszor rosszabb.

2015. ápr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát most már lessz ami lessz. Ez amit vettem az fs 90 külömbözik az fs 94-töl. Azt mondta a szerelő, hogy ez 4 ütemü motor (4-mix), az fs 94 c pedig 2 ütemü (2-mix) vagyis máshogy adja ki az erőt. Nem mondhattam neki hogy nem igy van, mivel nem értek hozzá úgy mint ő. Nem akarok én bozótot vágni vele, bár kaptam hozzá bozótvágó kést, inkább csak füvet nagy területen.
2015. ápr. 2. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!