Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Stihl vagy husqvarnát ajánlaná...

Fabók János kérdése:

Stihl vagy husqvarnát ajánlanátok ház körüli faaprításra illetve egyéb faanyagok vágására?

Figyelt kérdés

2015. jan. 6. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha abból indulunk ki hogy a sthil a láncfűrészek ősanyja, akkor lehet választani .Na persze nem a kinai kivitel mert ilyen is van . Én is vettem egyet 15000-ert a románoktól-eddig még ment.
2015. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kinek ez kinek az. Inkább az a lényeg hogy célnak megfelelőt vegyél mert ha 60 ezrest veszel bár melyikből és egész nap nyüstölöd nem fogja bírni szét esik. Nekem Husqvarna 450e van 10-15 erdei köb fát vágok vele évente tüzelőnek. Ennél kisebbet nem ajánlottak a Husqvarna szervizesei. Volt kis Makitám 60 ért és 4 év alatt szét hullott nem bírta a nagy mennyiségű vágást.
2015. jan. 7. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bács megyében egyre több erdész,fakitermelő használ "husit".
2015. jan. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, Hevesben és Borsodban is olyanokat hallani az erdészektől, hogy most már az a csúcs.

De azért még a Stihl is felső kategória.

Ahogy a 2. írta, nem a márka a lényeg ilyen szintnél, hanem márkán belül, hogy melyiket mire gyártották. Hobbi célra is gyárt mindkét cég, ezek olyan sokat nem fognak bírni.

2015. jan. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is tavaly ez volt a problémám, hogy mijet vegyek, bár én tartottam magam a Stihl márkához (nekem az volt szimpatikusabb) csak a modelt nem tudtam eldönteni. Végül megfigyeltem a haverok/ismerősök a faluban miket használnak, és az után döntöttem. Nekem csak faaprításra és fák gozdozására kellett. Stihl ms211 c-be, de őszintén nem néztem ki belölle ennyit, nagyon birja a strapát. Bár ezt már hallottam másoktol is hogy a Stihl birja a port.
2015. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem van egy Tajga láncfűrészem, isten tudja hány éves, levegőszürőt kipucolom, feltankolom és megy. Volt hogy napi 8-10 órába ketten használtuk felváltva, meg se kottyant neki, egyetlen hátránya van, mégpedig az hogy nehezebb súlyra mint a Stihl vagy a Husqvarna, de rohadt megbízható gép, igazi orosz. Amúgy itthon egy 235-ös Husqvarnat használok, elméletileg ez egy selejtes széria volt, nekem még nem volt vele gondom pedig itton elég sokat használom, évi 400-500 mázsa fa felvágásra kerül vele szeptember vége-január vége között
2015. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!