Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Stihl...

Mi a véleményetek a Stihl fs90 kaszárol?

Figyelt kérdés
Szeretnék tavaszra venni egy Stihl kaszát, és az fs90 modelt néztem ki magamnak. Mi a véleményetek róla ? Van valami tapasztalatok erről a modellről ? Vagy használ valaki a környezetetekben ilyet ? Előre is köszönöm a segítségét.
2015. febr. 17. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kertészeti cégnél évek óta ilyet használok, évi egy karbantartással nincs vele gond, sokszor hónapokig folyamatos napi üzemben van, a beázást viszont nem szereti, károsodhat, nem indul vizesen.

Szerintem a súly-erő aránya is jó, bár nagy bozóthoz ajánlott kést venni, egyébknt a szürke köpenyes damil ajánlott.

Fogyasztása óránként kb egy tank átlagos használat mellett, max gázon ~40 perc, plusz nem húzogatjuk a gázkart mint a sok barom, hanem folyamatos gázon hajtjuk, ezt illik megjegyezni. + rendes szintetikus olajat vegyél bele, mert az sokat számít a motornak.

2015. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Mikor megveszem, akkor kést is fogok venni hozzá, mert gazt is fogok vágni vele.
2015. febr. 17. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Mielőtt még a boltba rohannál,gondold át a dolgot.

Mire is kell ez a fűkasza neked ? Te is kertészetben használod,mert oda valóban jó gépek kellenek.De azért ne ess hasra a márka név előtt sem.Nagyon öszvérnek tünnek ezek már .Körül néztél más márkáknál is .Gagyit én sem vennék az biztos .De keress rá a Murayama márkára .

Na ezek még tök japán kivitelben készülnek.Több kategóriában léteznek,és sokkal olcsóbban .Egy szervizben ajánlották nekem is .Egy önkormányzat vett ilyeneket,és csak az egyébként is elkopó alkatrészeket kellett pótolni.

Könnyű gépek ,nem mindegy mekkora súlyt visz az ember a vállán .Nagyon gazdaságosak .

2015. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit nem irtam,ehhez minden tartozékod adnak,benn az árban .
2015. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!