Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Stihl...

Mi a véleményetek a Stihl fs70 c-e kaszárol?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni pár nap mulva eggyet, és ezt néztem ki magamnak (nagyobra nincs pénzem). Ha van valakinek tapasztalata, erröl a tipusrol. Leginkább füvet és kisebb gazt akarok vágni. Előre is köszönöm.
2015. márc. 26. 18:36
 1/1 gomzoli ***** válasza:
Nekem is FS 70 van, egy éve vettem kb. 110 ezerért, és tökéletesen megfelel. Nagy kertünk van, és hosszú kerítéseink, azok közelében használom, ill. a kerten kívül van egy kb. 800 m2-es gyümölcsös, amit kizárólag ezzel nyírok, alkalmanként térdig érő növényzetet. Jól bírja, és kényelmes vele dolgozni. Van összehasonlítási alapom, mert e gép előtt egy Al-Ko márkájú volt 4 évig (ennyit bírt), ami hasonló teljesítmény mellett nehezebb volt, és "kényelmetlenebb". Igaz, hogy a Stihl 2 és félszer annyiba került, de valószínűleg ennyivel tovább bírni is fogja a csapatást.
2015. márc. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!