Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ezt mi is meg tudjuk oldani...

Ezt mi is meg tudjuk oldani vagy szerelő kell és milyen?

Figyelt kérdés
A tartályos wc-nk van,de madzag volt rákötve,de leszakadt a madzag és amire rá volt kötve(eltőrt), szóval, hogyan lehet megjavítani vagy miylen szakembert kell hívni?Mi nem értünk a WC tartályokhoz.
2010. jan. 15. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Vedd ki az eltört alkatrészt, és menj el vele egy háztartási boltba. mutasd meg!



ha lehet kapni ilyet, akkor fognak adni, ha nem, akkor lehet, h egy új tartályt kell venned.


Barkácsolhatsz még végső esetben magad is egy alkatrészt, de mivel azt írod nem értesz hozzá, inkább ezt nem tanácsolnám.

2010. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerelő kell, kivéve, ha hajlandó vagy megtanulni a működését, ezáltal rájönni, kiváltható-e/javítható-e a hibás alkatrész, vagy, ha nem, akkor milyen felfogatású, csatlakozású, stb. tartályt kell keresned, ill. milyen segédanyagokra lehet szükséged.
2010. jan. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én (40/N) éppen úgy tettem, ahogy az első válaszoló írta.

Kiszereltem a törött alkatrészt, ez igazán nem nehéz! Elvittem egy barkácsáruházba és megmutattam, mit keresek. 395,-Ft-ba került, plusz otthon további 10 percembe, amíg visszaszereltem az új darabot a helyére.

Én azt javaslom, vágj bele te is! Némi leleményességgel sok pénzt lehet megspórolni.

2010. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!