Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nálatok mennyi szokott lenni...

Nálatok mennyi szokott lenni a vízszámla a családban?

Figyelt kérdés
4 fős családokra lennék kíváncsi, akik panelban laknak.
2013. márc. 22. 08:17
 1/4 anonim válasza:
Mi ugyan családi házban lakunk, de szerintem télen ennek nincs jelentősége, mert nem fogyasztanánk kevesebbet panelban sem (locsolás, kinti pancsolás, ilyesmi ilyenkor nincs), szóval mi ilyenkor 10 köbméter körül fogyasztunk. Azért nem összeget írtam, mert mindenhol más a köbméterenkénti ár, így jobban össze lehet hasonlítani.
2013. márc. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor panelban laktunk négyen, akkor havi szintem 12m3 volt a vízfogyasztásunk. Most már csak ketten vagyunk, kertes házban, így a különböző évszakokban eltérő a vízfogyasztás. Nyáron ott a vetemény locsolása, autómosás, medence feltöltés, és a szokásos (fürdés, mosás, mosogatás). Ilyenkor 10m3 is lehet a víz. Télen 4-5m3 megy el egy hónapban. Tavasszal és ősszel pedig volt, hogy csak 3m3.
2013. márc. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

5-6 m3 panelban.

Ugyanezekkel az emberekkel (2 felnőtt,2 gyerek) családi házban 12 m3

2013. márc. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 felnőtt 2 gyerek, havi 27 m3 víz fogy, ami itt kb. 6500 Ft.

:(

2013. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!