Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülnek kb. egy...

Mennyibe kerülnek kb. egy nagyvárosban az új építésű max.4 emelet magas házakban a lakások?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Szóval sétáltam a városban, és megláttam egy gyönyörű környéken, hogy van eladó lakás. Viszont most 1-2 éve épült. A neten sehol nem találom a hirdetést, így elképzelésem sincs milyen áron lehet. A többi lakást is nézegettem, de annyira eltérő, hogy mennyiért vannak,hogy semmit nem tudtam meg belőle :(


Költözött valamelyikőtök mostanában ilyen lakásba, vagy vettetek? Nem tudjátok milyen áron mozognak?


Egyébként egyedül gondoltam, de később,ha lesz családom, nekik is alkalmas lenne ez a környék is és a lakás is :)

Kb. 70m2 :)


Köszi előre is :)


2013. márc. 3. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szomszédom most vett, 4-5 éves épület, földszinti, udvarra néző, teraszos, gázkazános, 48 m2, 11 millió, plusz teremgarázs beálló 2 millió.
2013. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor ez biztosan drágább lenne, bár nekem garázs nem kell.


Köszi a választ!

2013. márc. 3. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Igen, biztos hogy drágább lenne. Most nagyon benne vagyok az "árakban", mert évek óta nézegette a lakásokat. egyben barátnők is vagyunk, így sokszor kérte, hogy menjek el Vele megnézni. Neki sem kell a teremgarázs beálló, mert nincs kocsija, jogsija sem, de meggyőztem, hogy ha van rá pénze vegye meg, majd kiadja. Ahogy odaköltözött, a második nap megkeresték, hogy kiadná e. 15 ezer forintért adta ki havonta.

2013. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na,akkor végülis nem járt rosszul :)


Igazából sajnálom a pénzt lakásra, mert tizenmilliókért már kertes házat is lehet kapni, de nekem meg felesleges lenne akkora ház.

2013. márc. 3. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Ő is úgy volt, hogy ezen a pénzen már kapott volna egy városszáli kis családi házat, de inkább a belvárosi lakás mellett döntött. Egy lakótelepi lakást, plusz örökségpénzét tette bele.

Sok siket Neked is!

2013. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :))


Nagyon bízom a szerencsémben :)

Annyira beleszerettem az egészbe, hogy az elképesztő :))

2013. márc. 3. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!