Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Két hónap felmondási idő mit...

Két hónap felmondási idő mit jelent ha szobát béreltem ki?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy ha el akarok költözni akkor előtte két hónappal jeleznem kell.. de én nem fogok itt maradni két hónapig még.. akkor csak a kaukciót nem adja vissza ugye? attól félek hogy még két hónapig fizetnem kéne a szobát úgy hogy nem is lakom itt.. és azért akarok elmenni mert a lakótársam megkeseríti az életem.. nem bírom tovább itt egy napig sem :S :/
2013. febr. 25. 15:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lakótársam meg azért nem akarom elküldeni mert akkor rám hárulna az ő szobája.. és annyim már nincs hogy két szobát fizessek amíg nem találok valakit..
2013. febr. 25. 15:45
 2/11 anonim ***** válasza:

A két hónap felmondási idő azt jelenti, hogy miután felmondasz, utána még két teljes hónapot fizetned kell. Jelen esetben ha ma felmondasz, akkor a márciusi és az áprilisi bért még oda kell adnod a bérbeadónak.

Ha ezt az összeget a kaució fedezi (tehát ha a kaució a havi bérleti díj minimum duplája), akkor igen, az nála marad és így kvittek vagytok. Ha több, akkor a kéthavi bérleti díjon felüli rész visszajár neked.

2013. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
egy havit adtam neki
2013. febr. 25. 16:28
 4/11 A kérdező kommentje:
és ebbe a rezsi is benne van ? vagy csak a szoba díja ?
2013. febr. 25. 16:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben ha most február végén elköltözöl, akkor ki kell fizetned a februári rezsit, plusz még egy havi bérleti díjat, plusz nála marad a kaució is.

Biztos nem bírod ki még legalább egy hónapig?

2013. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

biztos nem...

kutakodik keresi a pénzem....

2013. febr. 25. 16:53
 7/11 A kérdező kommentje:
a tulaj am mexikóban él.. van... mi van ha nem tudom azonnal kifizetni az egészet ? mert nincs annyim :S
2013. febr. 25. 19:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért baj ha a pénzed után kutat ha úgy sincs?Az enyém után kutathatnak nem találnának egy fillért se.
2013. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
mert annyim van hogy enni tudjak miből... mondjuk.. :/ meg a gyogyszerem ki tudjam miből váltani..
2013. febr. 25. 19:32
 10/11 A kérdező kommentje:
egyébként úgy tudom a tulaj nem adózik utánunk...
2013. febr. 25. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!