Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire igénytelenség?

Figyelt kérdés

2 hete költöztem albérletbe, és azt vettem észre, h picit más "stílusban" lakok mint, ahogy otthon.

házimunkát, mosogatást stb. elvégzek, de pl. az edényszárítóban éjjel-nappal ott van egy tányér, egy étkészlet, pohár stb., elmosom, berakom, de nem pakolom el, mert tudom, h kelleni fog... a másik pedig, h a farmert, meg a 2 órát hordott, nem beleizzadt, teljesen jó pólót nem öszzehajtom és viszzarakom a szekrénybe, hanem a kanapéra kiterítem (de nem odadobom a sarokba)

ez mennyire tűnik igénytelennek?


2012. szept. 11. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Az vagy sem,én is igy vagyok.

Párom ha elpakol,elteszi a kiskanalat is amia reggeli kávéhoz kell,én meg mérgelődök,hogy minek eltenni este ha reggel elő kell szednem...

Ruhát ugyanugy mint te,vissza nem rakom,ahhoz nem elég tiszta,de még nem is mosós,fotel háttámlájára teszem.

csak ha vendég jön pakolok el.

2012. szept. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy is monhatjuk, nem vagy gyakorlatias.
2012. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó!

Kerítsetek egy olyan vállfát, amelyikre ha kell, egy nadrágot, ha kell egy szoknyát, blúzt, esetleg a tetejére egy kardigánt még rá tudtok tenni. Ezek után keressetek egy olyan helyet Pl. szekrény vége, a bejáratótól másik oldalra esőt, vagy valami hasonlót, és akasszátok oda.

Ez esetben ha vendég jön, nem azt látja, hogy a fotelban vannak a levetett ruhák!!!!

Egyébként pedig nálam is ott vannak a tányér, evőeszköz, kávéspohár, hasonlók, amiket naponta használok, és ha majd szétnéztek sok más konyhában, szóval nem vagytok egyedül!

2012. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

próbálok rajta változtatni, de megnyugodtam, h nem csak én vagyok ezzel így (még :D)

2012. szept. 11. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam berakni a szekrénybe a már egyszer használt ruhát, még ha nincs is megizzadt szaga. Bár nekem annyival könnyebb, hogy külön van a hálószoba, ott tartjuk a levetett, de még nem mosásra ítélt ruhákat, oda pedig senki nem megy rajtunk kívül.

Az edényszárító nálam sem sűrűn üres. Utálok törölgetni, tehát legtöbbször akkor pakolom el a tiszta edényeket, mikor kezdek mosogatni.

2012. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Nem törölgetek, nem lustaságból, hanem mert szerintem tisztább marad az edény. Kivéve a poharakat, azokat eltörlöm, ami nem minden-napos használatú és valami miatt elő lett szedve.

Elrakni este szoktam általában, hogy reggel, amikor indul álmos fejjel a kávéfőzés stb. ne akkor zörögjek a megszáradt, elpakolásra szánt fazekakkal, egyebekkel.

2012. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!