Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket vissza taszítana férjeteken, az, ha nagy kecskeszakála lenne, válligérő zsíros haja?

Figyelt kérdés

Nem tudom engem zavar-e, vagy mást is zavarna, ha a férje nem borotválkozna arcon.

1)A borosta bökős

2)Azért ne növesszen kecskeszakálat, meg ne nézzen ki úgy, mint akinek az orrából nő ki a szőr.


Én vagyok túl plázacica jelleg, vagy ti sem tolerálnátok ezt?



2012. aug. 17. 18:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Bocsi, de egyébként a borosta nekem tökre mindegy, helyes tud vele lenni, de pöndőr bajusz az orra alatt, meg hosszú göndör kecskeszakál:D Vicces, meg egyfajta igénytelenségre vall.

Egy családapa mitől hagyja így elmagát, nem értem:(

2012. aug. 17. 18:51
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
a vállig érő zsíros haj engem bmilyen férfiben taszít
2012. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
A vállig érő zsíros haj gáz, a kecskeszakáll nem.
2012. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

:( Igen visszataszító, és ápolatlanságra vall. Nem a válligérő haj, ugyan, nem kell mindenkinek fél kopasznak lenni, de a hosszú hajat is ápolhatná.


Köszönöm első:)

2012. aug. 17. 18:54
 5/17 A kérdező kommentje:
Második: Köszönöm, akkor én vagyok valóban plázacica jelleg, de nekem nem jön be.
2012. aug. 17. 18:55
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Egy családapa mitől hagyja így elmagát, nem értem:("


Ugyanattól, mint egy családanya.


Már megvan a nő, megvan a férfi, megvannak a gyerekek, innentől lehet úgy kinézni, mint egy darab sz*r, mert már nem ez a lényeg, hanem a család, ami összetart.


...hiszik ők, aztán meg sírnak, ha elhagyják őket.

2012. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hát a zsíros haj elég undorító
2012. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

:( Igen, de én azon vagyok, hogyha esetleg szülés után elhíznék, akkor is vissza fogyjak, hogy tetszhessek a páromnak.

Köszönöm mindenkinek

2012. aug. 17. 19:00
 9/17 anonim ***** válasza:
Zavarna.
2012. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is ötödik:)
2012. aug. 17. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!