Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros bőrűek, milyen artisztí...

Zsíros bőrűek, milyen artisztítókat használtok?

Figyelt kérdés

Nagyon zsíros a bőröm, néha pattanásaim is vannak (mens. előtt vagy ovulációkor...) és mitesszereim is gazdagon... Mit használjak, hogy eltűnjenek? Az érdekesség, hogy száradásra is hajlamos a bőröm a szám végén meg az orromnál is. Ha valami eddig eltüntette a ragyáimat és a zsírt a fejemről, attól pár hét múlva brutálisan kiszáradt, felrepedt és hámlott az arcom. Utána ha bekrémeztem, visszajöttek a ragyák és a zsír is (zsíros bőrre való, könnyű krémektől is.)

Mit használjak, mit vegyek, ami jó?

Köszi előre is!



2012. aug. 13. 21:18
 1/4 B. Petra ***** válasza:

Én a Bioderma Sebium termékcsaládját ajánlanám neked, ez egy professzionális, gyógyszertári készítmény, és rendbe fogja hozni a bőröd.

Választhatod a tonikot/arclemosót: [link]

vagy a nedves arctörlőkendőt is: [link]



Vannak krémeik is, azokat is megéri megnézni! Remélem segíteni fog!

2012. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt ismerem, használtam is egyszer, csak nagyon drága sajnos. Ha nem lesz más, akkor viszont visszatérek rá szerintem :(
2012. aug. 14. 23:35
 3/4 anonim válasza:
Én arra jöttem rá, ha kifejezetten zsíros bőrre való cuccokat használok, csak még rosszabb lesz. Nekem bejött a normál,vagy akár száraz bőrre való dolgok használata. Legalább is nekem. Sok sikert!
2012. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy igen ez nekem is feltűnt :D :D :D
2012. aug. 17. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!