Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajnövesztő készítménye...

Milyen hajnövesztő készítményeket ismertek és használtok?

Figyelt kérdés
Eddig milyen hatása van?

2012. aug. 3. 11:34
 1/8 anonim válasza:
Hat szerintem ezek a készitmények károsak is lehetnek azt ajanlom hord befonva a hajadat,vagy kozsd össze és igy sokat nö
2012. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ricinusolajtól nőhet a haj havonta 2-4 centit.


Nem tudom, hol hallottad azt a hülyeséget, hogy ha fel van fogva a haj vagy ha be van fonva, akkor gyorsabban nő -.-

2012. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az nem feltétlenül hülyeség mivel igaz nem nő gyorsabban de viszont nem kopik a haj ugyanis 0,3mm nő egy nap alatt! Szóval egy hónap alatt kb. 1 centit nőne de abból egy csómó elkopik!Ezért "nő gyorsabban a haj" ha össze van kötve
2012. aug. 3. 13:42
 4/8 anonim válasza:
Én Bánfi hajszeszt és sampont használok. Ez hajhullás elleni szer, viszont pár hónap után a hajnövekedést is serkenti. Eddig egyszer használtam és ledöbbentem a hatásától, ha nem velem történik el se hiszem. A használat előtt egy fésűhúzás után tele volt a fésű és már szedhettem ki a hajamat. Miután megmostam a samponnal és kezeltem a szesszel, másnap reggel fésülködésnél ÖSSZESEN kb. 5-6 szál hajam hullott ki. Hihetetlennek tartottam, hiszen a flakonon is ott áll, hogy csak 4-6 hét után lehet észlelni, hogy kevésbé hullik, nekem viszont már egy használat után jelentősen javult. Ha a hajhullás ellen ennyire használ, akkor szerintem a növekedős része is legalább ennyire hatásos. Persze olyan csodaszer nincs, amitől pár hónap alatt válltól fenékig fog érni. :)
2012. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
14:08-as vagyok. 3-6 hónapi a kúra tartama, 4-6 héten belül csökken a hajhullás és 3-4 hónap múlva észlelhető a hajnövekedés. (Most olvasom a flakonon.) Kicsit kifejtem. Olvastam, hogy volt akinek nem használt, jobban hullott tőle a hja, kiszáradt a fejbőre vagy épp nagyon elkezdett zsírosodni (mondjuk én valószínűnek tartom, hogy ez inkább a nem megfelelő alkalmazás számlájára írható, de persze elképzelhető, hogy valóban nem mindenkinek tesz jót). A barátnőm is használta, szőke, gyenge haja van és pont a hét elején voltam nála, ő mondta, hogy neki elkezdett tőle gyorsan nőni, viszont fórumokon is sokan mondják hogy használ. Amikor megmostam a hajamat kissé én is megijedtem, mert hirtelen egy csomó hajam kihullott lemosásnál, anélkül hogy hozzáértem volna. Persze igyekeztem megnyugodni, mert ez valószínűleg annak tudható be hogy a hajszesz úgymond "kitisztázza" a fejbőrt, tehát a gyengébb szálak kihullanak, hogy aztán növekedhessenek az újak. :) Ma fogom másodszorra használni, kíváncsi leszek, hogy mosásnál mennyi hullik ki. Akárhogy is, azóta fésülködésnél alig hullik a hajam, ami nálam nagy szó. Nyilván az se mindegy, hogy milyen okból rossz a haj (hajfestés, betegség, genetika). Vannak esetek amikor abszolút nem használ. Én mindenesetre eddig meg vagyok vele elégedve. Ha érdekel hogy ma milyen volt mosáskor, majd leírom. :) Ez a szer tudtommal valami gyógynövényes- alkoholos cucc, ami nálam előnyt élvez, szeretem a természetes dolgokat (persze 100%-ig csak az a szer vagy növény természetes amit egészben megfogsz :D). Erről tudok, amit nagyon dicsérnek és egyáltalán nem drága. Ó, és nem belsőleg kell alkalmazni! Ez is előny.
2012. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Az utolsó kommentelőtöl kérdezem ,hogy mit tapasztalt a hajmosásnál? :D
2012. aug. 4. 14:47
 7/8 anonim válasza:
Megint kicsit több hullott a hajmosásnál, viszont most tökéletes a hajam. Ráadásul nagyon jó az illata és az esése is, nekem tetszik. Szerintem ha más nem válik be, próbáld ki. A növekedésről még nem tudok véleményt nyilvánítani, de akikkel eddig beszéltem, azoknak megindult tőle. Ha ennyire hatásos már az elején, akkor szerintem növekedni fog. :)
2012. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam én is a ricinus olajat mondjuk eléggé tartottam tőle mivel a hajam hullós tipus.Magyon elégedett vagyok vele szép, puha kinézete van! Bátran ajánlom mindenkinek!! :)
2012. aug. 9. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!