Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti használtok hajvasalás után...

Ti használtok hajvasalás után valami hőálló sprayt? és ha igen akkor tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
elég sokat vasalom a hajam de amikor kivasalom rá 1.órára begöndörödik,és hát a hajlakkot neem igazán szeretem mert összeragad ezért hallottam már ilyen hőmegtartó/hőálló spray-ről,ajánlanátok nekem??? ami lehetőleg 1000-ft körül mozog!
2012. aug. 5. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A dm -től a Balea -nak vannak jó termékei amik olcsók. Legalábbis nekem beváltak, mondjuk... De ha tényleg normálisat akarsz akkor abba be kell ruházni... Syoss, StyleMasters, ezeknek vannak még jó cuccaik. Tessék itt egy oldal.:)

[link]

2012. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hajvasalás után? éppenhogy előtte kell használni,nem utána......
2012. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de van amit utánna kell...az elsőnek nagyon köszönöm! :)
2012. aug. 5. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!