Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket vissza taszítana férjeteken, az, ha nagy kecskeszakála lenne, válligérő zsíros haja?

Figyelt kérdés

Nem tudom engem zavar-e, vagy mást is zavarna, ha a férje nem borotválkozna arcon.

1)A borosta bökős

2)Azért ne növesszen kecskeszakálat, meg ne nézzen ki úgy, mint akinek az orrából nő ki a szőr.


Én vagyok túl plázacica jelleg, vagy ti sem tolerálnátok ezt?



2012. aug. 17. 18:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nekem bejön a kecskeszakáll és a hosszú haj is, persze, csak úgy, ha ápolt.. ez még nem feltétlenül jelent igénytelenséget, a zsíros haj már igen.. ettől még nem vagy pláza, mindenkinek más tetszik
2012. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Engem zavarna az ápolatlan zsíros haj, meg a kecskeszakáll is, mert nem szeretem az arcszőrzetet. Nekem nagyon érzékeny a bőröm, ha párom pár napig nem borotválkozik (és hajlamos rá, hogy csak heti 2x szedi le), nekem irtóra kipirosítja az arcom, sebes lesz.
2012. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Elég undorító.Úgy nézne ki,mint egy öreg motoros.
2012. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Engem első körben egyedül a zsíros haj zavarna, de az nagyon. A többihez látni kéne az egész arcát. Vkinek kifejezetten jól áll a hosszabb haj, borosta, kecskeszakáll. De ha vkinek nem olyan az arca, nem illik hozzá, akkor persze nem tetszene.
2012. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Iszonyat illik az arcához a borosta, szó szerint azzal/anélkül is 'szépfiú', de egyszerűen ez a göndör kecskeszakál(l) annyira nem illik hozzá, meg annyira nem is tudom... egyszerűen csak nem Ő:) Szerintem értitek ...:(
2012. aug. 17. 20:26
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert nem tetszik a kecskeszakáll, még nem vagy plázacica jelleg. Nekem sem tetszik, a hosszú haj sem, pláne ha zsíros. Viszont a borosta nekem nagyon bejön. :)
2012. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, én megvetem a plázacicákat, de már elgondolkoztam rajt, hogy bennem van a hiba.

Én is imádom a borostát:)

2012. aug. 17. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!