Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érdemes ingatlanközvetítőhöz...

Érdemes ingatlanközvetítőhöz fordulni?

Figyelt kérdés
Próbálok google-n találni vagy kiadó szobát, vagy albérlőtársat budapesten, de nincs normális, ha meg van akkor oda vagy lányt keresnek, vagy (ez nagyon szánalmas) barátnőt keres... Arra gondoltam ezt az ingatlanközvetítőset megpróbálom, de nem tudom h megéri-e.

2012. aug. 26. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem jobban jársz azzal, ha személyesen jársz utána, akkor látod milyen a lakás, a főbérlő mennyire korrekt arc, meg ilyesmi. Nem egyszerű, de vannak nagyobb albérletes oldalak.


Egyetemeknek is van oldala, itt is nézz szét:

[link]


Több tanácsot nem nagyon tudok adni, mert nekem nincs ebben még tapasztalatom.

2012. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megprópálhatod,de az ingatlanos az egyetlen és legfontosabb szabály, hogy ha pénzt kér a címekért,akkor azonnal hagyd ott,ne fizess egy fillért se,mert az olyan általában ezer éve lejárt címeket ad!!!!!!
2012. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ilcsi750 válasza:
Egy biztos saját tapasztalat Duna House-soha ebben az életben!!!
2012. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!