Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan hűtsem a lakást ebben...

Hogyan hűtsem a lakást ebben a nagy hőségben? (klímára nincs pénz)

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ventilátor elé jeges vizes palackok.
2012. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt még nem hallottam, de megpróbálom.
2012. júl. 9. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:

"Ventilátor elé jeges vizes palackok."

Én épp a hétvégén próbáltam három palack jéggel, két turnusban, hat palackkal. Hát nekem sz@rt sem ért. :(

2012. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Amikor kinn 40 fok van, és a falak is átveszik ezt a hőt, akkor sehogy. max leengeded a redőnyöket, hogy sötét legyen de ezzel is csak pár fokkal lesz hűvösebb. Ventilátor megy nálunk is éjszaka a gyereklekre meg ránk, ennyit tudunk tenni.
2012. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pénz nélkül nem nagyon fogsz érni semmit, a hűtőpalackos ötlet pedig egyszerűen nem működik, mert a már túl meleg szobai levegőt nem az az elenyésző mennyiség kevergeti meg, ráadásul a hideg alul marad, míg "embermagasságban" megmarad a forróság.

Ne a lakást hűtsd, hanem magadat hideg vízzel, vizes pólóval, ventilátorral.

2012. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagy ész vagy első ha a ventillátor mellé vizet raksz! egyik bácsi igy halt meg a multkor mert agyonrázta az áram! a viz befolyt valahogy a ventillátorba vagy rádölt,nem tudom lényeg hogy szegény ember ott halt meg! ilyet ne csináljatok!! inkább az ütőereteket hűtsétek csapvízzel plusz vizezzétek meg a fejbőrötöket.
2012. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én este szoktam olyan, hogy van ilyen kis fűtő ventilátorom és kikapcsolom a fűtés fokozatot és elé állítok jégakukat! Egész éjszaka megy és reggelre viszonylag kellemes idő szokott lenni! :) Nappal meg redőny le vagy sötétítő függöny + ablak be!
2012. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!