Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen idő van a lakásban,...

Milyen idő van a lakásban, miben vagy otthon?

Figyelt kérdés

Én már nagyon utálom ezt az időt, földszinti lakás. szoba persze fűtve, a konyhába ha főzök jó idő lesz, de a többi helyiség hideg.Nem tudom hány fok van, 18-20.

Beöltözni meg nem szeretek itthon. tehát póló meg passzos nadrág, zokni.



2012. febr. 12. 19:56
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és ki van minden nyílászáró cserélve,de nincs sokkal melegebb mint előtte
2012. febr. 12. 19:58
 2/6 anonim ***** válasza:
23 celsius (panel, szabályozható távfűtés), a PC mellett egy kicsit több. Szövetnadrág, hosszúujjú póló.
2012. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk központi fűtés van gázról, jól vannak elosztva a radiátorok, mert egyenletesen fűti ki az egész lakást. 23 fok van, melegítőnadrágban és pólóban vagyok. Amikor megjön a gázszámla, még kisebbfajta hőhullámom is szokott lenni.
2012. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

20°C-ra van állítva a termosztát. Nem a pénz miatt, hanem mert mi ezen a hőmérsékleten érezzük jól magunkat. Ha vendég jön és felhajtjuk a termosztátot 23-24°C-ra, akkor már nem érzem magam annyira jól. Most vagyok túl a zuhanyzáson és a hajmosáson, jelenleg boxeralsóban és pólóban vagyok.


28/F

2012. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Házban 22-23, szobámba 25-26 ( be lett építve az erkély) vegyes tüzelésű kazánnal, családi ház. nappal farmerba+póló. Most fürdés után rövidgatya meg póló
2012. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi öntött vas kályhával fűtünk 2 szobát+a konyhát.Ahol a kályha van,ott néha felmegy 25-26 fokra is,de ez már túl meleg,a többi helységben átlagosan 22-23 fok van.Melegítő alsóban és pólóban vagyok,csak a lábamon van vastag zokni+papucs,mert mindenfelé járólap van és az nagyon hideg!
2012. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!