Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki fázik otthon? Hány fok van...

Ki fázik otthon? Hány fok van a lakásban? Nálunk 17 fok van.

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 20-22 fok van! Bugyiban fázom, de melegítőben pont jó!
2010. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy hete délután bekapcsolok egy olaj radiátort, és reggelig megy, különben megfagynék.
2010. szept. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nálunk megint egész héten esik az eső, a ház meg amúgy is nagyon hamar lehűl, szóval most gyújtottam be mert 12 fok van és a gyereknek nem hiányzik.Csak tudnám miért ilyen hideg a lakás, csak mi tüzelünk a környéken:(
2010. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 20 fok van. este fázom. Most volt itt a gázos, hogy átnézze a rendszert. Már nem fogom lezárni, csak a termosztáttal variálok majd. A kicsi unokám is most van leszokóban a pellusról, de még néha becsurog a bugyiba.A ruhák sem száradnak rendesen.
2010. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi fázunk, bár 19 fok van, de hirtelen jött a hideg, még mindig nem szoktunk hozzá a nagy meleg után. Már bekapcsoltam a gázkazánt, termosztáttal indít, ha 19 fok alá megy a belső hőmérséklet.

Remélem, hamar hozzászokunk, mert télen sem fogunk tudni ennél jobban fűteni, hála a fűtőanyag áraknak (vegyestüzelésűnk is van, de abba szinte ugyanannyiba kerül a fa+brikett, mintha a tiszta gázzal megy a fűtés).

2010. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány fok van a lakásban (panel), de én nagyon fázom, úgyhogy hősugárzóval fűtök. A macsek is egyre jobban bújik..
2010. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk családi házban 20'C van, egyenlőre még nem fűtünk, remélem ez így is marad még egy darabig.

Nem értem hogy tud egy családi ház kihűlni 12-14'C ra :O

2010. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs hideg, mivel megy a hősugárzó éjszakára. De amúgy megfagynánk. Szigeteletlen panel, a fal 2/3-a ablak..
2010. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

11:25 vagyok.

Ha az utolsó előtti velem kapcsolatban kérdezte:vályog ház, nem tudom másnál hogy van, de itt meg lehet fulladni a melegtől ha nyár van, télen pedig fagyhalál:(.

Nincs szigetelve, az ablakok még a nagyon régi időkből valók, '65-ben épült a ház.

Az utca fronton a 2 háló, alig jön be némi fény, állandóan árnyékban van.

2010. szept. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!