Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudok rendet tartani 2...

VV Viki kérdése:

Hogyan tudok rendet tartani 2 szobás lakásban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 16:31
 1/7 obetty7 ***** válasza:
100%
Mivel én is időhiányban szenvedek , csak úgy lehet rendet tartani ha mindig helyre rakom ami adott pillanatban már nem kell.Volt idő mikor az én kezemből is kiesett minden ott ahol voltam. De rájöttem felesleges újra kézbe venni ha már egyszer úgy is ott van . HELYRE KELL MINDEN TENNI: Szerintem ennyi.
2012. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 obetty7 ***** válasza:
100%
Ja és még egy hasznos tipp :MIndig úgy menj el otthonról nem tudhatod kivel mész haza.
2012. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hányan lakjátok. Egyedül nem nagy kunszt, én rendetlenséget sem csinálok, úgyhogy nincs mit rendbe rakni. Gyerekekkel már nehezebb ügy.
2012. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

heti 1 rendrakós nap van beütemezve. :D igyekszem rendet tartani, de néha nem könnyű.

azon a bizonyos napon mindent rendbeteszek, alaposan kitakarítok, aztán következő héten kezdem elölről :D

2012. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat....a 2-dik nagyon tetszett
2012. jan. 5. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem úgy sikerül, ha nem gondolkozok azon, mennyi mindent kéne csinálni, hanem csak ami éppen előttem van, megcsinálom. Ha gondolkozok rajta, mindig nagyon soknak tűnik, és nincs erőm neki állni. :)
2012. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden este össze kell pakolni, ennyi. És igen, ha hazaérsz, vetkőzöl, minden megy a szekrénybe, szennyesbe azonnal, vásárolt holmi kipakolva. Évente többször szelektáld a holmijaidat, ha kevesebb van, könnyebb rendben tartani. Az öt éve nem hordott pulóvert pl. valószínű már nem fogod hordani, mehet valami szeretetszolgálatnak. na, így.
2012. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!