Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nincs bennetek egy olyan...

Nincs bennetek egy olyan félelem, hogy ha valaki betör hozzátok, akkor az ellen kb nem tehettek semmit?

Figyelt kérdés

Biztos mindenki fél attól (valamilyen szinten), hogy illetéktelenek másznak át a kerítésén, jutnak be az udvarra, esetleg a házba/lakásba.

Nekünk még egyenlőre nincs pénzünk riasztóra, de ültettünk a kerítés mellé jó sok tűztövis bokrot, és rakattunk egy két helyre kültéri világítást is.

Ti mivel védekeztek?


2012. jan. 30. 19:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Itt a környékünkön a szomszédok elmondása alapján nem jellemzőek a betörések, bennem mégis van egy kis félelem.

Egyébként, nekem elég sok paneles ismerősömhöz törtek be.

Egyik barátnőmék lakását fényes nappal rámolták ki, de totálisan (tv, mikró, ékszerek, laptopok, számítógép, és minden, ami mozdítható)

A szomszédok meg azt hitték, hogy csak szimplán költözködnek. Még valaki rá is kérdezett, hogy "tán nem költözködnek az xykáék?" a betörő meg a legnagyobb nyugalommal rávágta, hogy, ige-igen, költöznek.

:/ Elég gáz, ez a helyzet, főleg az, hogy mostanság ennyi olyat hallani, hogy idősökhöz törnek be, verik össze őket, és rabolják ki.. szimplán pár ezer ft-ért. Elszomorító..!

2012. jan. 31. 10:18
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát egy nagyon minimális. Mondjuk a mi házunk egész jó környéken van (pl éjszakára akár nyitva is szoktam hagyni az utcaajtót) és sok nyugdíjjas van az utcában! Nemhiszem, hogy sokmindent eltudnának vinni mert van egy laptopom az mindig gondosan eldugom, egy öreg tv a nappaliban + egy olyan led tv ami a falra van szerelve (bazi nagy) szerintem valaki azért csak észrevenné ha a betörő el nagy tv-vel rohangászik az úton! A kocsival meg ugye elmegyek dolgozni. Ja és van két foxi kutyusom és a 1.5 méteres kerítés mellé olyan kb 2.5 méteres sövény van ültetve.
2012. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 xdcsaba válasza:
En nagyon félek a betörőktől. Minden este ha egy nyisszenést, ha egy világítást meglátok a bejárati ajtón keresztül, bezárom az összes ajtót, ablakot. Persze ez sem segített, mert volt már olyan hogy betörtek. Azt onnan vettem észre hogy a bejárati ajtónk mellett van egy mozgásérzékelő lámpa, ami mindig be van kapcsolva. Ahogy az felvillant, csak vártam a szobámban. Ahogy bejutottak a szobámba, én megfogtam egy széket és nekivágtam.
2015. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!