Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Alberlet eseten erdemes ezt...

Alberlet eseten erdemes ezt is figyelembe venni?

Figyelt kérdés
Juliusban alberletbe koltozunk es felvetodott a gondolat, hogy erdemes-e egy minimalis osszegu lakas biztositast kotni ilyen esetben? Gondolok itt olyasmire, hogy pl nem tartozkodunk otthon es mondjuk valamilyen problema kovetkezteben az alattunk lako beazik, stb... Szerintetek?
2012. jan. 24. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
ha van a háznak biztosítása, akkor ezt fedezi az. Kérdezd meg a tulajt, mielőtt megkötnéd a biztosítást. Én is azért mondtam le itthon, mert a ház olyat kötött, hogy még az ablakkár is benne van, hiába az én ablakom és nem a társasházé. Így egy biztosítási szakember azt mondta, hogy bár maga ellen beszél, teljesen felesleges tovább fizetnem.
2012. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat! :)
2012. jan. 24. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne a lakásra kérd,hisz ahhoz neked "semmi" közöd, biztosítsd a dolgaidat:tv,dvd,mosógép...stb
2012. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!