Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérletben általában a...

Albérletben általában a törpenyuszit megszokták engedni, hogy ott legyen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a főbérlőtől, tulajtól függ. Kérdezd meg.
2012. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő.

Ha diák vagy, és nem az egész lakást veszed ki, akkor szinte tuti, hogy nem.

Egyéb esetben, ha állatbarát, meg épp olyan, akkor ha ketrecben tartod, megengedi (de azért csak ketrecben nem lehet az állat)

Hosszabb távra, teljes lakást kivéve, főleg régi és lelakott lakásnál már nem érdekli a bérbeadót. :D

De ez persze csak a nagyobb rész, biztos találsz olyat 1-2-t, ahol nem probléma.

2012. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az albérletek nagy többségénél semmilyen kisállatot nem engedélyeznek. Kivéve halakat, azzal nem szokott gond lenni.

De persze megpróbálhatod meggyőzni a főbérlőt.

2012. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Azért a költözés még távolabb van,de a nyuszimat mindenképp vinném és kíváncsi voltam,hogy általában hogyan viszonyulnak a kisállatokhoz.

2012. jan. 21. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a cipőben járok. A mostani albérletben gond nélkül tarthatok bármilyen állatot, mert ismerőstől béreljük a lakást, de a közeljövőben máshová kell költöznünk, és eléggé aggódom emiatt én is. A nyuszimtól semmi miatt nem lennék hajlandó megválni.

Persze, ígérhetem a főbérlőnek, hogy nem engedem ki a ketrecből, de ez ugye marhaság, a nyuszim csak akkor van bezárva, ha elmegyünk itthonról, vagy éjszakára. Ez később sem lesz másképp, mert nem vagyok olyan állattartó, aki képes bezárni a ketrecbe a nyuszit, ha erre semmi szükség nincs... Szóval én azokat a lakásokat meg se nézem, ahol kizáró ok a kisállat.

Ja, és még mellé van 2 hullámos papagájom is :D

2012. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én vihettem, pedig elvileg nem lehetett...meg kell beszélni a főbérlővel :)
2012. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia

Érdemes erre még akkor rákérdezni, amikor először beszélsz a tulajjal. Legtöbbször nem engedik a kisállatokat.

2012. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!