Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költöznél olyan házba a...

Költöznél olyan házba a családoddal, ahol gyilkosság történt?

Figyelt kérdés
Most olvastam,hogy megvették azt a tényői házat,ahol tavaly az a borzalmas családirtás történt.
2011. nov. 4. 17:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
30%
Biztosan nem.Szerintem nem lehet elvonatkoztatni ettől a borzalomtól,és szinte kézzel fogható.Tényleg nem a halál ténye a szörnyűség,mert pld.ha a család gombamérgezésben halt volna meg,nem gondolnám,hogy tabu a házuk,pedig az is elég rettentő.De ez a fajta vérengzés szerintem igenis valamiféle negatív energiával telíti a helyet.Nem szeretnék hideg verítékben úszva felriadni a rémálmaimból és rettegve hallgatni a saját vérem dübörgését a fülemben.Egészséges lelkű ember nem akar ilyen helyen élni,akkor sem,ha ingyen van.Van,ami nem ér annyit.(semennyit)
2011. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
63%

Az emberi butaság határtalan. Ez ismét itt bizonyítást nyert.

Ne haragudjatok, de ez a negatív energia, meg hasonló maszlagok irtó nagy ökörségek.

Arról nem a ház tehet, hogy ennek az embernek az agyában valamilyen biológiai vagy kémiai folyamatban zavar támadt és megbolondult. Lehet, hogy genetikai okai voltak, vagy csak véletlenül felszakadt egy kémiai kötés az egyik molekulában, aminek nem kellett volna, de lehet hogy mélyebb pszichés problémák álltak a háttérben. Nem tudjuk. De ennek semmi köze ahhoz hogy éppen azon a helyen tette.

És ha az utcán tette volna és épp arrafelé lenne valami dolgod, akkor nem mész arra, hanem kilométereket kerülsz nehogy a "sötét energiák" megszálljanak?

Ne haragudjatok, de logikusan, reális gondolkodással felmérve ezt, ez irtó nagy butaság.

2011. nov. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A negatív energiáról:(nem vagyok sem babonás,sem nem érdekelnek ezoterikus dolgok,realista voltam és vagyok világéletemben)Vett a volt férjem egy házat.Szép volt a hely,a házban rengeteg lehetőség.De már az első napon rosszul éreztem magam benne.Ez a pánikbetegségig fokozódott,éjjel felriadtam,nem tudtam a házban maradni,ki kellett mennem az udvarra,zakatolt a szívem,rettegtem,nem tudom mitől.Elköltöztünk.A problémáim azonnal elmúltak.5 év elmúltával visszaköltöztünk a házba,és minden kezdődött előről.Miután ismét elköltöztünk onnét,-már sok éve ennek-semmi bajom sincs.Soha nem kérdeztem,történt-e valami rémes dolog abban a házban,de ösztönösen tudom,hogy igen.(a ház több,mint 100 éves)
2011. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!