Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költöznél olyan házba a...

Költöznél olyan házba a családoddal, ahol gyilkosság történt?

Figyelt kérdés
Most olvastam,hogy megvették azt a tényői házat,ahol tavaly az a borzalmas családirtás történt.
2011. nov. 4. 17:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
ahogy olvasom a cikket, rokonok költöztek oda. gondolom megörökölték.
2011. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
28%
Soha nem költöznék olyan házba. Nálunk családon belül a sogornőm olyan házat vett a faluban ahol él, tavaly amiben egy házaspár öngyilkos lett pár éve. Én sosem vettem volna meg, de még ingyen sem kellett volna...
2011. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Engem nem a gyilkosság ténye zavarna, hanem a falubeliek sutyorgása. Szóval nem. De egy ilyen szép házat kár lenne elpocsékolni, így lehet, hogy mégis. Nem tudom. :/
2011. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy durva, hogy rokonok vették meg, mert hát ismerték személyesen az áldozatokat és a gyilkost is. persze ha őket nem zavarja, akkor nem gáz. de a falubelieknél biztos téma lesz.
2011. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nem vagyok babonás,de a tudat alatti énem tiltakozna ellene és soha nem engedné elfeledni azt, hogy itt történt egy borzalmas eset.
2011. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
53%

Én megvenném! Nem a ház ölt, és nem is a ház miatt történtek gyilkosságok. Szellemekben meg nem hiszünk. Én minél hamarabb lecsaptam volna rá, mivel jócskán lecsökkenhetett az értéke az egyébként kiváló minőségű háznak.


Egyébként ilyen témát dolgoz fel a Rettegés Háza c. film, a sablonos téma ellenére zseniálisan jó, érdemes megnézni.

2011. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
49%

Persze. Nap mint nap rengetegen halnak meg pár méterre tőlünk, vagy olyan helyeken, ahol minden nap megfordulunk, csak esetleg nem tudunk róla.

Gondolom ott sem menekültek el pánikszerűen a szomszédok és az utca, település lakói sem költöztek el csak emiatt.

2011. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk is több helyen lettek már öngyilkosok. Pl olyan házban is, ahová most is odalátok az ablakból, ha kinézek. Akkoriban egy darabig ez elég nyomasztó volt, de már eszembe se jut a dolog. De ha eszembe is jut, mint pl most, nem érdekel különösebben, nem csinálok belőle nagy ügyet.
2011. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem, de nem a halál ténye, hanem módja miatt. Akárhogy is újítanám fel, biztos hogy álmomban is vért látnék folyni a falakon. Előbb-utóbb bediliznék.
2011. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
nem. talán kicsit babonás vagyok, vagy hiszek az ilyen spirituális dolgokban, de amikor megvettem lakásomat, akkor is utánakérdeztem pár dolognak.
2011. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!