Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél a családoddal nyaraln...

Elmennél a családoddal nyaralni, ha semmi kedved hozzá?

Figyelt kérdés

Két hétre akar elmenni apukám Montenegróba. Nem enged az időből, pedig egy hétre még szívesen elmennék. Jönne még a mostoha kis tesóm, apám csaja, illetve a húgom. Én itthon maradnék szívesen a párommal, nincs hozzájuk kedvem. Egyébként is egyáltalán nem megértőek, nem lehet beszélni velük semmiről... A párommal viszont tökéletesen megvagyunk, nem szeretném itt hagyni két hétre.


19/F


2011. júl. 17. 23:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
elmennék a családi béke miatt.
2011. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

Ha az én helyzetemből indulok ki. Soha nem mennék el apám barátnőjével nyaralni. Nem zavarna a megsértődnek. De nálam undorító annak a nőnek a viselkedése. Ez attól függ hogy te hogy jössz ki vele.

17/L

2011. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
jó hogy baazdki! más család még a buszra sem tud felülni hogy átmenjem az x faluba a strandra, mert nincs rá módja. te meg itt szarozol mikor Montenegróba mennétek 2 hétre?? amúgy meg miért nem megy veletek a barátnőd is ha nem akarod itt hagyni?
2011. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

elmennék 2 hétre ha a párom is jöhetne (persze csak ha már van olyan szinten a kapcsolatotok)


egyedül a 2 hét elég soknak tűnik nekem, de 1 hétnél nem paráznék, az teljesen rendben van.

de ha balhé van, akkor 2 hétre is elmennék, hátha jól sikerül. Szeretek utazni.

2011. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Én elmennék a te családoddal, ha már olyan hülye vagy, hogy nem akarsz nyaralni...
2011. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én frászt kapnék, ha nyaralnom kellene az ősökkel. Szerencsére anyu elfogadta ezt és nem erőlteti. Utoljára 17 évesen voltam szülőkkel nyaralni, de már akkor is utáltam.


Sajnos "amíg a szülők kenyerét eszed addig azt kell tenned amit mondanak..." Elmennék mert el kellene...

De soha nem értettem az ilyen szülőket


21L

2011. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%

Jaj ne beszéljetek már hülyeséget. Hogy élje bele magát egy olyan család helyzetébe, akik nem mehetnek nyaralni?

Persze, hogy nem akar.. én sem akarnék

2011. júl. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%

Én meg soha nem értettem azokat, akik ahelyett, hogy világot látnának, nem mennek el, mert utálják a szüleiket, amiket az esetek jó részében javítani lehetne egy ilyen nyaralással is akár...

Hadd menjek már el a szüleiddel...

2011. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

"Hogy élje bele magát egy olyan család helyzetébe, akik nem mehetnek nyaralni? "


empátiáról hallottál már?

2011. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem jöhet velünk a barátnőm, 5-en férünk el az autóban. :( Köszönöm az eddigi válaszokat!

Tény, hogy nagy szó, hogy elmehetünk külföldre, viszont ha nem érezném jól magam, mi értelme lenne? Sokkal jobban élvezem, mikor barátnőmmel sütögetünk, filmezünk... Egyébként 1,5 éve vagyunk együtt. A családi béke miatt választanám mégis az utazást, de igazán meg tehette volna, hogy 1 hétre megyünk, nem értem miért jó ez neki így...

2011. júl. 17. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!