Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél a családoddal nyaraln...

Elmennél a családoddal nyaralni, ha semmi kedved hozzá?

Figyelt kérdés

Két hétre akar elmenni apukám Montenegróba. Nem enged az időből, pedig egy hétre még szívesen elmennék. Jönne még a mostoha kis tesóm, apám csaja, illetve a húgom. Én itthon maradnék szívesen a párommal, nincs hozzájuk kedvem. Egyébként is egyáltalán nem megértőek, nem lehet beszélni velük semmiről... A párommal viszont tökéletesen megvagyunk, nem szeretném itt hagyni két hétre.


19/F


2011. júl. 17. 23:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A családi béke érdekében akkor tehetsz, ha ezt őszintén megmondod nekik, így csak veszekedés lesz.

ha ennyire nem bírsz elszakadni attól, akit az év 365 napján látsz, akkor nem menj!

Megyek helyetted...

2011. júl. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Anyával akármikor akárhová mennék (vele élek) de apáékkal ha valami luxus akárhová menne akkor sem mennék.
2011. júl. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Megmondtam, hogy szívesen megyek, ha egy hétről lenne szó. Illetve, hogy másokkal is szeretnék lenni, 2 hét a nyárból soknak számít. Megemlítette, hogy maradhatok itthon is (természetesen ingerülten, meg hallottam azt a kis "mit gondolsz te gyerek, hogy te szabod meg mennyit megyünk" hangot a fejében). Viszont nem szeretnék egy mégingerültebb, veszekekedősebb, nem összetartó családot.
2011. júl. 17. 23:59
 14/19 anonim ***** válasza:
Akkor menj el vele! Kibírod, fogd fel úgy, hogy egy próba amit ki kell állnotok. Mármint neked meg a barátnődnek.
2011. júl. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor menj el, majd 1 hét után gyere haza.
2011. júl. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb marhaság, ha mások miatt kell vagy nem szabad valamit megtenni...

Most azért menjen el szerencsétlen gyerek egy nyaralásra, ahol nem érezné jól magát, mert MÁS mondjuk nem mehet??

Ennek a fordítottja, hogy mondjuk miért költ valaki sokat telefonokra, miközben másnak nincs is.


Montenegró.. szép és izgalmas hely lehet. De basszus ha nem élvezi?? Tényleg inkább nektek kellene menni, mindenki jól járna:D

2011. júl. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem mennék. 2 hétre nyugalmam lenne otthon.
2011. júl. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
én 3 éve nem voltam nyaralni, azelőtt megint 3 évig, előtte 7 évig. úgyhogy én örülnék neki, hogy mehetek.
2011. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Tudom, hogy most soknak tűnik az a 2 hét a barátnőd nélkül, de ha a nyár többi részében együtt tudtok lenni, akkor kibírható. Láthatsz világot, és gondolom néha azért fogtok tudni beszélni telefonon, így nem kell teljesen nélküle lenned. És a kapcsolatotoknak is jót fog tenni, utána még jobban fogtok egymásnak örülni, meglátod!

35N

2011. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!