Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy raktok rendet, hogy...

Hogy raktok rendet, hogy rendszerezitek a dolgaitokat?

Figyelt kérdés
Mostanság azon kapom magam, hogy egyre több olyan dolog van, amit kidobni (még, v. egyáltalán) nem tudok, viszont helyük sincs. Egyre nagyobb a káosz! Milyen megoldást találhatnék?
2011. okt. 16. 13:52
 1/3 tetris ***** válasza:
100%

Van egy szabály: Ha egy bizonyos tárgyat töb mint egy éve nem vettél kézbe, akkor arra valószínűleg nincs is szükséged, csak a helyet foglalja. Ez alól nyilvánvalóan kivétel például a szánkó, amit csak akkor tudsz használni, amikor havas a tél.

Nincs mese, muszáj kategorizálni. Ami nem kell, azt bizony ki kell dobni, el kell ajándékozni. Egy idő után elönt a sok kic-kac. Az is egy megoldás, ha kiteszed a szelektív kukákhoz, aztán majd elhordják a rászorulók. Legalábbis is mefelénk akárhányszor megyek a pillepalackokkal, mindig vannak ott hajléktalanok, és kérdezgetik, hogy mit hoztam. Utálom, hogy zaklatnak, de nem lehet tenni semmit.

A múltkor találtam egy vastag szerelmetes regényt a papírtároló tetején. Valaki sajnálta kidobni, és odatette.

2011. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából a hogyan mindegy is, a lényeg az, hogy mindennek legyen helye. Én minden dobozt elteszek, legyen az cipősdoboz vagy a régi monitor doboza, és abba kerülnek a holmik. Mindennek megvan a maga helye. Van külön egy magas polc, oda kerülnek azok, amiket sajnálok kidobni, de igazából nem kell. Amihez annyira nem ragaszkodom, azt felteszem vaterára. Ha harmadszorra sem viszik el, akkor kuka.
2011. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Úgy, ahogy Monica Geller.
2011. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!