Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szomszédom az idegeimre...

A szomszédom az idegeimre megy. Jogosan?

Figyelt kérdés
A lakásom egy nagy közös udvarban van, aminek a túlsó oldalán is vannak lakások, az udvaromba nyílik a szomszédom egyik ablaka, a haverom ott ált meg az ablak mellett a árdán motorral délután4-kor. Erre a szomszéd átjött hogy ő fizeti a lakbért ez az ő járdája és zavarta hogy ott állt meg motorral.
2009. ápr. 28. 20:07
1 2
 11/12 anonim válasza:
Alapvetően nem értem, hogy mi a kérdés. Ugyanis véleményem szerint Te már tudod a saját válaszodat, és más nem is igazán érdekel.
2009. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

kössz a válaszokat mindenkinek, annak is akivel nem értettem egyet, de tényleg. nem könnyű olyan emberek közelében élni akik mindig azt nézik hogy mibe köthetnének bele, a legrosszab a dologban ha engedek nekik, mert akkor úgy érzem, (de szerintem nem csak én hanem sokan mások is így vannak vele), hogy felbátorodnak és tényleg minden apróságba bele fognak kötni, ezért kezdtem el ordibálni vele aminek az lett az eredménye, hogy másnap elment a rendőrségre ahol kiröhögték (tudom mert ismerem az itteni rendőröket, ők mondták), aztán ment a "nagyházba", ahol a bérlakások ügyében szoktak ügyintézést végezni, természetesen itt is süket fülekre talált, ami számomra megnyugtató, viszont azóta még csak rám sem néznek hál Istennek, egy szónak is száz a vége, arra jöttem rá hogy ennél a két embernél a szép szó nem segít, az egyetértés és a meghunyázkodás szintén csak őket erősíti, de ha az ember fel meri vállalni az igazát és ennek hangot is ad, akkor a jövőben ezerszer is meggondolják hogy mibe kössenek bele...ezt már csak azért is merem állítani, mert mióta bátyámmal is összeszólalkoztak azóta vele sem mernek kötekedni....

na szép napot és tényleg köszi a válaszokat

2009. ápr. 30. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!