Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szomszédom az idegeimre...

A szomszédom az idegeimre megy. Jogosan?

Figyelt kérdés
A lakásom egy nagy közös udvarban van, aminek a túlsó oldalán is vannak lakások, az udvaromba nyílik a szomszédom egyik ablaka, a haverom ott ált meg az ablak mellett a árdán motorral délután4-kor. Erre a szomszéd átjött hogy ő fizeti a lakbért ez az ő járdája és zavarta hogy ott állt meg motorral.
2009. ápr. 28. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De nem bömbölteti a haverod a motort? Vagy nem zavarjátok bármi más módon a nyugalmát? Ha nem, akkor csak kötekszik.
2009. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Köcsög a szomszéd qrvára ráér ezért szórakozik veled.
2009. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
semmi alapos oka nincs rá hogy felháborodjon... az igazság az hogy azért költöztek be egy majorból mert ott sem bírták elviselni őket, mert nekik semmi sem jó..és szerintem ezt élvezik...szóltak hogy vigyázzunk velük de mostmár ott tartok, hogy ordibálni kell velük, amugy az öregasszony a felbújtó, ő készteti a férjét arra, hogy felszólaljon...de leszarom...remélem nem sokáig lesznek ezen a világon elvégre öregek...vagy inkább mi húzzuk el innen a belünket
2009. ápr. 28. 21:01
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Küld el a fran..cba, csak kötekedik, de a mésik módszer, hogy ne vegyél tudomást róla és megunja
2009. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Egy ember halálát kívánni hmmmm....

Te is lehetsz még olyan idős (ha szerencséd van) és remélem akkor neked is ezt kívánják majd.

2009. ápr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Igen, mondjuk ez nekem is eszembe jutott, hogy azért te sem ápolhatod túlzottan a jószomszédi kapcsolatot....:))
2009. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha lakbért fizet akkor albérlő, le kell szarni.
2009. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én egy büdös rossz szót soha nem szóltam hozzájuk, hogy kívánom a halálukat? nem csak mérges voltam tegnap egy csöppet, amugy nincs semmi bajom az olyan öregekkel akik nem élnek vissza a korukkal, én is leszek öreg, remélem, és mindenki gondolhat rólam akár mit, engem csak az érdekel hogy én ilyen szemétláda ember sose legyek mint ezek
2009. ápr. 29. 21:19
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Persze ha vki motoros rögtön közellenség is.Tipikus magyar mentalitás.
2009. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Kötekszik csak, ne foglalkozzatok vele. Itt is ez van állandóan. Jól írta az előttem szóló: ilyen a magyar mentalitás.


Szerintem attól lesz igazán ideges, ha nem veszed fel a csipkelődéseit.

2009. ápr. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!