Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Autófényezők! Hogy oldjam...

Autófényezők! Hogy oldjam (fel) meg? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy elhoztam az autónkat a szerelőtől (1 hete) mert az ablak emelőt javították. Hogy miért, azt nem tudom, de leragasztották az ajtónkat valami ragasztó szalaggal. Haza hoztam, beálltam vele a garázsba. A férjem tegnap jött haza külföldről, ment, hogy megnézi a kocsit, persze azonnal kaptam a fejmosást, jogosan! A jobb első és jobb hátsó ajtót ahogy össze ragasztották, ott a ragasztó nyoma! Mivel lehetne lemosni, hogy ne marja fel a festéket és a metál fény ne sérüljön?

Persze hívtam a szerelőket, akik azt mondták, hogy oldjam meg úgy ahogy akarom, miért nem reklamáltam akkor.

Van valami megoldás, hogy ne kelljen átfesteni az ajtókat?


2011. aug. 8. 05:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha különböző árnyalatú lett a fényezés (magyarán a nap nem érte egyformán) akkor az ellen nem sok mindent tudsz tenni, ha viszont csak a ragasztó utáni kosz maradt ott akkor WD-40 vagy autóápoló szerek amik szóba jöhetnek.
2011. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálom-megpróbáljuk ezt a WD-40-et
2011. aug. 9. 04:46
 3/3 Adamka1119 válasza:
Sikerült eltüntetni?
2012. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!