Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázkonvektor? Hogyan oldjam meg?

Gázkonvektor? Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Tegnap este letekertem a konvektort, aztán elfelejtettem, hogy letekertem és újra megtettem. Túlcsavartam, és most semerre nem mozdul... Megfagyok:( Szerelőt nem tudok hívni, nem dolgoznak hétvégén... Mit csináljak? Hogy tudom megjavítani a tekerőt?
2011. jan. 22. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Kocogtasd meg finoman, hátha visszaakad! Hát ahogy nézem, a tekerőgomb egy műanyag lapon van. Azt próbáld meg lecsavarozni. Magát a gombot szerintem simán csak le kell húzni. Ennél többet nem tennék, és ezt is csak nagy elővigyázatossággal! Csak úgy szedd szét és csak annyira, ha tuti össze is tudod rakni! És vigyázz, mert a gáz nem játék! Itt csak 1 dobásod van!
2011. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14:54 Gondolkodtam. Lehet, hogy ha lehúznád a szabályozó gombot, akkor ott egy fém pöcöknek kell lennie. Nézd meg, sérült-e a műanyag - mármint a gomb. A fém pöcköt meg tudod tekerni fogóval - de óvatosan! Én mindig mindent igyekszem megcsinálni, kínomban szereltem már konnektort, konkrétan cseréltem áram alatt, mert nem volt se fejlámpám, se valaki, aki odavilágítson a sarokba. Szóval én "nem vagyok normális", nem biztos, hogy rám kell hallgatnod! Azért sok sikert, és írd meg lécci, hogy sikerült-e!
2011. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Megpróbálom, amint hazaérek, és írok!
2011. jan. 22. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom merre laksz,de télvíz idején éjjel-nappal lehet szerelőt találni.
2011. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na sikerült! Szerencsére nem kellett szétszedni, csak a gombot kivenni és megfordítva visszarakni, már jó meleg van:D
2011. jan. 22. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Első. :) Örülök, hogy sikerült!
2011. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!